Jak to zrobić? Chcę wyciągnąć kawałki z gry

Tak jak w temacie. :o Jest on trochę tajemniczy, ale już zaczynam wszystko wyjaśniać. Więc tak. Mam grę Mafia. Już kilka razy ją przeszedłem. Chciałbym z niej wyciągnąć kawałki muzyczne. Jest ich tam kilka i chciałbym, aby każdy z nich był oddzielnym plikiem audio. Czy da się to zrobić :?: Jak tak, to proszę o radę :-D.

A sprawdzales w folderze z gra czy jest tam jakis katalog audio :?: Muzyka w grze moze, ale nie musi, byc w formacie wav. albo w .mp3, a w takim wypadku to juz z gorki.

Wydaje mi się, że łatwiej będzie znaleźć tę muzykę w internecie… :smiley:

Wyszukaj wszystkie pliki w formatach MP3, WAV. :-D. Wiem ,że w folderze instalacyjnym są filmiki. Muzyka chyba też. Zawsze mozna użyć programu do przechwytu dźwięku :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tak. Niestety nic ciekawego prócz intro nie znlazłem :frowning:

Prosze bardzo, muzyka z gry mafia: KLIK (linka narazie nie dziala ale moze zostanie to naprawione).

PS. Muzyka byla specjalnie komponowana do gry przez pana Vladimíra Šimůnek , a wykonana przez Bohemia Symphonic Orchestra.

Dzięki Jamaica :lol:

Pozyjemy, zobaczymy 8).

Sprawa jest względnie prosta. Możesz nagrać muzykę z gry programem nagrywającym dźwięk np. Creative WaveStudio. Ja tak zrobiłem z kawałkami muzycznymi w grze “NFS UNDERGROUND”

W karcie dźwiękowej ustawiłem wyjście Wave\Mp3 (będzie rejestrować dźwięki odtwarzane na kompie) i w WaveStudio włączyłem nagrywanie dźwięków. Wszedłem do gry w opcje–audio-- i po kolei odtwarzałem utwory które mnie interesowały.

Po zakończeniu powycinałem interesujące mnie kawałki i po wszystkim.

Niekoniecznie musza to byc formaty MP3 lub WAV, np w VC był to inny format i do zmiany na mp3 potrzebny byl specjalny programik