Jak to zrobić? i co wart.. Windows Vista Home Premium

(Jdabrowiak) #1

Witam wszystkich.

Kupiłem komputer za granicą z oryginalnym Windows Vista Home Premium (w języku angielskim) wgranym na dysk. Mam takie pytanie czy ten Windows jest dobry, bo słyszałem opinie, że to bubel i nic niewart, że lepszy jest Windows XP.

A problem mój to taki czy można go w jakiś sposób przerobić żeby był po polsku.

Proszę o pomoc.

(tores1977) #2

Jest dobry(o ile nie grasz w gry,niektóre nie działają pod Vistą

nie

(wojtekmaj) #3

benek15: A widziałeś na oczy w ogóle...? Mam od lutego; zero problemów, 100% stabilności, wydajność bardzo zadowalająca (w World in Conflict pogrywam bezproblemowo)

jarek62: Przełączanie się między wersjami językowymi jest możliwe tylko w wersji Ultimate.

Zdania co do XP vs. Vista są mocno podzielone, ja powiem tyle, że Vista jest dla mnie wielokrotnie lepsza, a co ważne dla mnie zawiera szybkie wyszukiwanie. Sprawdza się znakomicie!

Obiektywnie, Windows jest ok i nie miałem z nim problemów. Niedługo też wyjdzie Service Pack 1 i rozwiąże problemy, jeśli takowe istnieją.

(Kubakuderski) #4

możesz mieć po pl......ale to tak nie do końca....elgalne....wypalasz obraz iso visty pl i instalujesz na kluczu z en i masz ;]

vista jest ok, 99,9 ludzi którzy mówią że bubel w życiu na niej nie pracowali ;]

(Jdabrowiak) #5

Nie ma legalnego sposobu na spolszczenie innej wersji Visty niż Ultimate, więc na tym forum nie uzyskasz odpowiedzi.

(Irosan) #6

czy zrobiles zapasowa plyte visty tj plyte recobvery lub czy ci ja dodano do komputera?

(Jdabrowiak) #7

nie mam zadnej plytki powiedzieli ze on jest juz zainstalowany i wrazie wyczyszczenia kompa i tak bedzie go podobno można uruchomic że jest na stale . tak powiedzieli w sklepie