Jak to zrobić ? Jak wgrać Nero 7 Demo?

Witam ! Pobrałem NERO 7 DEMO,które już wcześniej miałem,ale musiałem przeistalować system i dlatego próbuje raz jeszcze zainstalować,ale nic z tego.Otóż,na początku domyślnie chyba on rozpakowuje sobie pliki do D:/document coś tam itd.Mam XP professional tak na marginesie.Następnie pojawia się pasek Setup Nero i skanuje skanuje po tym zaczyna się instalacja i właśnie tu jest problem,bo instaluje gdzieś do około moim zdaniem 75-80% po czym pojawia się monit o treści:FATAL ERROR:iNSTALLATION CORRUPTED - please reinstall Nero.Jak mam to zrobić,gdzie to siedzi,co mu przeszkadza ? Jak to wszystko wyrzucić ??? Pomóżcie !!

a czasem wersja demo nie jest ważna tylko do 1 kwietnia?

jeśli reinstalowałeś system, nie powinno nic zostać w rejestrze… więc usuń pliki poprzedniej instalacji NERO

przeczysc rejestr i pozostalosci po nero :

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

Jak to nie pomoże, to pobierz jeszcze raz nero 7 i na wszelki wypadek sprawdz sumy kontrolne… takim programem jak np. File Alyzer

Przeczyściłem rejestr tym jv16 i nic z tego,wciąż to samo,teraz pobrałem ten file alyzer,ale nie wiem o co w nim chodzi,co mam podać z tego programu ? Musze nagrać płytę i otworzyć obraz płyty i strasznie jest mi potrzebna ta wersja Nero,a nie ma innej 7,ale nie demo.Skąd najpewniej to może pobrać…?