Jak to zrobic?:P

Mam taki problem chce zaniesc dysk twrady do kumpla i zgrac od niego kilka rzeczy ale na kompie mam tylko jeden dysk na którym mam Windowsa na jednej z partycji czy da sie tą partycje w jakis sposób zablokowac lub cos w tym rodzaju by móc przeniesc dane od kumpla? on ma nowy komputer na gwarancji i nie moze otwierac obudowy by wymienic jego dysk z windowsem tylko kieszenia czy jest na to jakas rada ?? serdecznie dziekuje za odpowiedź. (mam win XP on tak samo)

stesc to co napisales i powiedz dokladnie o co chodzi! !!

A wiec sory ze tak trudno mnie zrozumiec:) ale spieszylem sie troche piszac ten post, a wiec:

Mam dysk twardy 80GB podzielony na partycje na jednej z nich jest wgrany Windows zaniosłem ten dysk do kolegi który ma nowy komputer i nie moze go rozkrecac ale ma kieszen do dysków. Wkładamy mój dysk ale niechce działac poniewaz jest na nim system operacyjny i niechce komputer sie uruchomic z dwoma systemami nawet jesli zworke ustawimy na “slave”. Kumpel nie moze otworzyc kompa żeby podlonczyc tylko mój dysk a wyjac swój bo ma nowy i niechce stracic gwarancji. Moje pytanie: czy da sie w jakis sposób zablokowac partycje z Windowsem na moim dysku lub w jakis inny sposób go podlonczyc u kumpla żeby dało sie na niego cos nagrac lub zgrać.Czy musze poprostu go sformatowac(czego niechce bo potem cały system od nowa trzeba instalowac:| )

Cała dyskusja OT Kosz.

zdejmij calkiem zworke i sprobuj. ja se normalnie chodze po kolegach i nie mialem takich problemow. :!: :smiley: :smiley:

Mi wyskakiwał komunikat z zapytaniem “czy sformatowac dysk” (mój dysk) (gdy zworka na slave)CAłkiem bez zworki nie próbowalismy mam nadzieje ze to pomoze dzieki za pomoc jeszcze sie odezwe jak nastepnym razem do niego pojadę