Jak to zrobić?

Ściągnąłem sobie Windows7,plik jest w formacie ISO.Jak go zgrać na płytę i zainstalować.Próbowałem przez Nero ale nie chce ni nagrać na płytę bo wyskakuje komunikat że nie może nagrać pliku ISO który ma ponad 2GB.Sorry ale nie znam się za bardzo na instalacjach systemów dlatego proszę o radę jak to zrobić

Musisz nagrać na DVD :wink:

Ashampoo 2009

Super program :wink: wypali Ci płytkę bez problemu.

:arrow: http://www.centrumxp.pl/Windows7/1845,1 … C4%87.aspx

W Nero próbowałem oczywiście na płycie dvd.Spróbuję nagrać tym programem Ashampoo 2009 i dam znać.A i jeszcze zapytam czy ten plik ISO nagrać jako “plik ISO” czy jako “dane”?

Uruchamiasz Ashampoo 2009 - klikasz:

:arrow: Utwórz/Nagraj obraz płyty :arrow: Nagraj obraz płyty CD/DVD/Blu-ray :arrow: wybierasz plik :arrow: ustawiasz najmniejszą prędkość i wypalasz. Koniec.

P.S po instalacji Ashampoo 2009 podaj swój adres e-mail. Wtedy dostaniesz od Ashampoo klucz do aktywacji. Jeśli nie podasz będziesz miał wersję testową.

Dzięki,właśnie skorzystałem z tego linka i już wypalam płytke

potek1d ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif