Jak to zrobić?

Czy ktoś wie jak zmienić ten obrazek który pojawia się w okienku logowania, zamykania systemu itp. na swój własny? Wiem że jest to możliwe bo już coś takiego widziałem.

Panele Sterowania - Konta Uzytkowników-Zmien Sposób Logowania i Wylogowywania i tam ustaw jak chesz :stuck_out_tongue:

nie wiem czy zauważyłeś że nie chodzi mi o obrazek przypisany do konta użytkownika tylko o logo windowsa które jest zaznaczone na czerwono na screenie który załączyłem

A przeciez mozesz tam zmienic wszytsko , jak sie chesz logowac itp :roll:

A jak chesz bardziej pro to:

Start-Uruchom-control userpasswords2

może to coś Ci pomoże http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … =logowanie

nie chodzi mi o logowanie, bo mam wyłączone szybkie logowanie windy. Chodzi mi o ten konkretny obrazek który jest na screenie. Jak wyłączysz szybkie logowanie windowsa to zamiast tego menu gdzie są wyświetlone wszystkie nazwy użytkowników pojawi się takie okineko podobne to tego co było w 98 gdzie sam musisz wpisać swoją nazwę użytkownika, i w tym okienku na górze jest taki jak by baner z logo windowsa i ja ten właśnie baner chce zmienić. Domyślam się że nie ma na to opcji w windowsie i trzeba przerobić jakiś pliczek ale nie wiem jaki i gdzie. (Kliknij n a napis obrazek w moim pierwszym poście a otworzy sie stona z obrazkiem)