Jak trafiliście na dobreprogramy.pl?

Chciałem przeprowadzić małą ankietę na temat jak trafiliście na tą stronką. Czy ktoś wam o niej powiedział czy przez przypadek na guglu trafiliście na nią.

ja trafilem szukajac jakiegos programu w google i od tej pory to jest nr1 w ulubionych :slight_smile: a na forum jak nietrudno zauwazyc od 2sty2005 :slight_smile:

Była jesień 2003 szukałem progosu … I trafiłem, ale dopiero po kilku miechach dowiedziałem się o forum :stuck_out_tongue:

To by było na tyle tej wzruszającej histori :PPP

u mnie podobnie jak u w/w kolegów :smiley:

ja dostałem link od kumpla, szukałem wtedy jakiegoś programu.

A ja trafiłem tutaj po przeczytaniu Komputera Świata.Polecali tą “dobrą” stronke więc na nią wszedłem :smiley: i wtedy me oczy ujżały wiele przydatnych programów które do tej pory znajdują się na moim dysku a po paru miesiącach z tego związku wyszło dziecko - FORUM :stuck_out_tongue:

Ja na tej strance bylem duzo ray wiedzialm o forum ale sie nielogowalem bo nieiwedzialen zabardzo o co chodzi.Potem kumpel mi powiedzial o co chodzi i zebym sie zalogowal no i sie zalogowalem :wink:

Ja szukałem jakiegoś programu w googlach. Wyświetlił się link do FORUM, kliknąłem na niego…iii…Otworzyła się brama do nieba :lol:

Ja sie dowiedziałem od kumpla :smiley: Było to 25 Lpica 2004 r. Moje imieniny :wink:

Ja tak samo weszłem i po prosyu vortal jest u mnie w ulubionych od 2003 Maj 5 (moje urodziny (ale nie urodziłem się w 2003r.)) Po prostu jest świetny.

Ja także, jednak wcześniej nie wiedziałem o forum. Jednak później na nie weszłem i nie żałuję, a dobreprogramy.pl uważam za najlepszy vortal z programami :wink:

dobra, teraz ja: ano w sierpniu zalozyłem se neo i wgrałem Xpeka. No wiadomo wir który wyłącza kompa bodajże po 1 minuncie. Dzwonie do kumpla skąd mam ściągnąć łatę. On mi podaje 2 stronki: http://www.nowe.pl i http://www.dobreprogramy.pl. Najpierw wlazłem na nowe.pl i tam siedziałem do początku grudnia jak admin zawiesił forum. No i potem wlazłem tutaj, i tak se siedze od 3 grudnia .

A ja przypadkowo gdzieś około 2 - 3 lata temu jeszcze na modemie :smiley:

I tak pamiętam tą nazwę “Dobre Programy” …

hehe wiekszosc osob na forum trafila pozniej niz na stronke ze mna nie bylo inaczej na stronke kolo pazdziernika a na forum w styczniu :smiley: i jest gicio

Kiedyś dawno , dawno temu błądziłam po internetowej dżungli . Różne strachy mnie nękały , zastawiały pułapki , chciały wyprowadzic na manowce. Ostatkiem sił kliknęłam na jakiś (czułam intuicyjnie) dobry

link. I tak wylądowałam na dobrych programach.

A tak poważnie to zaczął szwankować mi Nero , gdzieś wcieło ASPI i to był (chyba) mój pierwszy post.

Linka dorwałam z jakiejś gazety. :smiley:

Czyżby to było to

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=#2155

???

Chyba tak >szybko się dokopałeś :smiley:

To dla Ciebie, tak na pamiątke :wink:

Ja dostalem te strone od kupla bo mialem jakis problem i oboje nie umielismy go rostrzygnac wiec zrobilem temat i wy mi pomogliscie :lol: Thx :wink:

Dzięki Rafi.jesteśmy jakby sąsiadami!! :wink: