Jak TY zrobiłeś swoją stronę?

Sporo już czytałem o tworzeniu stron WWW, ale chciałbym zobaczyć jak to u was było. Chciałbym usłyszeć wypowiedź kogoś, kto sam ma swoją stronę.

Kodziliście czy tworzyliście w WYSIWYG? W jakim programie? Czy może ściągneliście szablon? Dużo wam zajęło jego przetwarzanie? Ile zajęło WAM zrobienie własnej strony WWW?

Pozdrawiam.

ja moja pierwszą strone to już pisałem w html (zaprasza: http://www.eko-info.yoyo.pl - jest to strona kółka ze sql xD, ciągle w trakcie przebudowy :P), z początku przerabiałem jakiś darmowe szablony z neta, ale z czasem zaczołem robić swoje własne. Jak ktoś ma czas i chęci zrobie nawet niezłej strony zajmnie mu góra 2 tygodnie, a jeśli ma ktoś podejscie takie, że lepjej nie mówić, to o wiele dłużej. A co do WYSIWYG to w podstawówce robiliśmy we FrontPage - nawet przyjemny program xD

Moja przygoda z (jeszcze wtedy) “HTML’em” zaczęła się w piątej klasie podstawówki. Zrobiłem wtedy swoja pierwszą stronę. Co prawda w Wordzie, ale od czegoś trzeba zacząć xD (dla zainteresowanych adres stronki www.mprosiaczek.prv.pl)

Przez długi czas moje strony były robione w wordzie. W końcu moja mama opowiedziała mi o tym, że na studiach (polonistycznych) uczyli ja robić strony w HTML’u. Wziąłem jej zeszyt, ściągnąłem jakiś szablon blogowy i zrobiłem swój szablon na mojego bloga (było tyle błędów, że hoho xD).

Pół roku temu trafiłem na stronę pana Kowasza i stwierdziłem, że zabieram się za robienie swojej strony :slight_smile:

I tak zaczęła się moja prawdziwa przygoda z webmasteringiem. Teraz znam już dosyć dobrze PHP i powoli przymierzam się do czytania “cienkiej książeczki” pt. “PHP i MySQL Wprowadzenie” :slight_smile:

Ja swoja pierwsza strone robilem w php…po3dniach byla juz online ale i tak przez ponad tydzien coś dodawałem/zmieniałem…

teraz robie strone we flashu+php sam flash zajmie mi tydzien + kolejny tydzien połaczenia tego z php i znajać życie kolejny tydzien poprawek które zauważe już w trakcie użytkowania strony