Jak uchronić plik z folderu "temp" przed usunięciem?

Chce zachować plik .zip który po zakończeniu pobierania zostaje usunięty z folderu “temp” Co mam zrobić, żeby program nie dał rady go usunąć? Co moge zrobić?

Zależy jaki program to robi…

po zakończeniu pobierania jakim programem?

po2 po co Ci plik w/z temp jesli zakończyłeś pobierać to masz cały plik zapisany/pobrany tam gdzie wskazałeś

a może ja coś żle rozumiem :stuck_out_tongue:

Nokia Map Loader. Sciąga i kopiuje mi na telefon mapy do gps. Po ściągnięciu wyskakuje mi jakiś błąd i nie chce skopiowac mapy na karte pamięci. Chce to zrobić ręcznie i będzie po problemie. Ale zaraz po wyskoczeniu błędu plik z mapą zostaje usunięty.

To jak się pokaże komunikat to nie wyłączaj go, wejdź w temp i zobacz czy jest…

To nie pomaga, jak wchodze to już go nie ma. On sie kasuje chyba zaraz po zakończeniu pobierania.

Przenieś do innego, specjalnie w tym celu utworzonego folderu z zapasowymi kopiami.

czyli przed wcisnieciem “ok” lub cos w tym stylu w wyskoczonym błędzie już plik zostaje usuniety?

A do jakiej noki potrzebujesz te mapy i na jaki kraj?

Wyskakuje mi, że połączenie z telefonem zostało przerwane, i żebym połączył go ponownie i nie ma żadnych przycisków typu “ok” albo "retry: czy coś w tym stylu. Program sam wykrywa ponowne połączenie telefonu z kompem. Może musze czekać i pilnować, a kiedy będzie zbliżał się koniec pobierania to skopiować go do innego folderu?

Potrzebuje mapy Polski do nokii 5800, chodzi mi o tą najnowszą z budynkami 3d

lub takze w trakcie ściągania otworzyć owy plik zapewne wyskoczy bląd nie klikaj wtedy ok/albo cudem otworzysz :stuck_out_tongue: byc może dzieki temu ze windows go w pewnym sensie używa program po zakończeniu ściągania go nie usunie

Oj chyba nie, mam starszą mape i wszystko smiga jak trzeba. Ale przydałaby się uaktualniona.

Ojej, dawiisss Garmin to w ogóle inna historia. Nie ma co porównywać go z oryginalną nawigacją nokii.

Zrobiłem tak: Przed samym końcem pobierania, zacząłem uploadować ten plik na serwer, dzięki temu był używany przez firefoxa i nie został usunięty. Zamykam temat. Dzięki wszystkim za chęć pomocy.

może spróbuj zakończyć proces zaraz po zakończeniu pobierania za pomoca menadzera zadań ? : p

@antiferno

sprawa z tego co wiem już rozwiązana albo nie doczytałes wsaystkich postów albo chciałes się wyróżnic :stuck_out_tongue: hehe

Pozdrawiam