Jak ulepszyć forum?

Pomocy.Założyłem forum. http://XXXXXXXXXXX = adres mojego forum. narazie jest 14 userów. i nie wiem co zrobic aby bylo ich wiecej albo zeby dograc jakies ‘‘bajery’’ ale jakie i jak??

pomocy. :?

Moim zdaniem ilosc userow nie zalezy od ilosci “bajerow”. Potrzebna jest ciekawa tematyka i tyle. Nie ma się co oszukiwać, ale for o takiej tematyce jak u Ciebie jest teraz bardzo dużo. Mozesz powiedziec zarejestrowanym uzytkownikom aby “reklamowali” twoje forum, moze to choc trochę zwiększy jego popularność :slight_smile:

jeśli to żart to hahahaha

Możesz powiedzieć co jest pod linkiem “Software download” na głównej stronie Twojego forum i kto pozwolił Ci na taki sposób korzystania ze stron Vortalu.

Czas masz do rana na uporządkowanie wskazanego linka :evil:

:okulary:

I do tego skasowanie linka do tegoż forum z własnego podpisu :smiley:

jush skasowałem…

Jakoś tego nie widzę abyś skasował.

Ja to robię własnie teraz za ciebie. :stuck_out_tongue:

Samo forum raczej nie bedzie popularne musi byc czescia jakiejs strony internetowej…

Nawet standardowego loga phpBB nie zmieniłes… :shock:

bo nie umiem powiedz jak zmienic

Podmień sam obrazek lub w konfiguracji wklej kod. :smiley:

Przecież zwylki userzy też sobie pomagają nawzajem…

To już chyba nie Twoja sprawa

Nie ma to jak podbudowanie.

Jak już chcesz zadawać takie - na PW proszę

asterisk - Chodziło mi o to żeby założył forum o jakiejs dziedzinie w której naprawde dobrze sie zna, chyba każdy na czyms sie zna?

Damian - Tylko że na poczatku forum nie ma dużo użytkowników i sam włssciciel musi odpowiadac…

chodzi o to ze nie mam pojęcia jak zmienic to forum czy zrobic portal czy co innego??