Jak umieścić plik tekstowy na MP4 YP Q1?

Jak umieścić tekst na MP4- Samsung YP Q1? Używam programu emodio i nie mam problemów z konwersją innych plików, za wyjątkiem tego jednego, tekstowego właśnie. Byłabym wdzięczna za podpowiedź :slight_smile:

hmmm może tak jak w iPodzie…

spróbuj wrzucić ręcznie - jeśli pojawia sie w mój komputer dodatkowy dysk … zobacz po folderach może bedzie jakiś ‘notes’ czy ‘txt’ albo jeśli rozdziela po folderach np cośam\music to w tym cośtami’e powinien byc jakiś folder przeznaczony na inny rodzaj danych : P

nie mialem tej mp4 w rękach więc próbuje strzelać :stuck_out_tongue:

Dzięki wielkie za pomoc. Czasem najprostsze rozwiązanie okazuje sie być tym właściwym :slight_smile: Jeszcze raz dzięki, długo sie nad tym głowiłam a tu mam… ebooki na mp4 :slight_smile: Tylko znaków polskich mi nie widzi, ale to już mniejszy problem :slight_smile:

otwórz plik tekstowy w notatniku wcisnij CTRL+H i zamień ą na a itd ; )bedzie sie latwiej czytać

Kolejne podziękowania za kolejną dobrą radę. Udało mi się w końcu z tymi polskimi znakami- wystarczyło przy zapisywaniu pliku w notatniku zaznaczyć unicode i już mam polskie znaki :slight_smile:

Nie ma za co dziekować ; P mIlego czytania ; P