Jak uruchomić Creative Splash screen (Ekran Powitalny)

Witam chciałbym włączyć ekran powitalny przy starcie systemu, tak jak było to gdy kupiłem kompa. Więc instaluje sterowniki (płyta oryginalna jak dostałem z komputerem a nie ściągana z neta) i włączam creative splash screen lecz nic się nie dzieje. A aplikacja zostaje niby włączona na pasku zadań którą można wyłączyć jedynie w menagerze. System zainstalowany jest świeży i dysk w całości formatowany, wiec nie ma mowy o wirusach i tym podobne :frowning:

to co zrobiłem:

  • Patrzyłem na jednym forum ze trzeba ingerować w plik ini i w linijce playcount= wpisać 1 wpisałem i nic oraz resztę cyferek które można było wpisać czyli 2 i 3 tak wiec restartowałem kompa już z 5 razy i nic

  • szukałem porad ale większość jest w innym języku i dotyczy wyłączenia tego bzdeciku ale ja chce go włączyc

  • kombinowałem ze ścieżką docelowa (udało mi się włączyć ekran ale nie mogłem włączyć ikonki opcje w której był load at startup ponieważ aplikacja automatycznie mi się wyłączała) i zmieniłem z powrotem na oryginalną

  • w msconfig nie ma tej aplikacji w zakładce uruchamianie

Może coś wy zdziałacie ja już siedziałem nad tym długo i nic innego nie wymyśle… ![-o<

jack19 , nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Inaczej temat zostanie usunięty. Przeczytaj regulamin.

Poprawione:)