Jak uruchomić keyloger

Chodzi o to ze jesli wysyla sie komuc plik z keylogerem to jak go właczyc ? tzn zebym ja dostawala informacje , np zeby byly na mail przysyłane … Czyli ze ja łacze keyloger z jakims plikiem przez np program nBinder ?

nBinder to aplikacja, która umożliwia kompresowanie i dekompresowanie plików. Dzięki niej możemy także stworzyć hasło, które będzie chronić przed hakerami.

Chcesz zdobyć hasło do tego programu?? i podaj nazwe keyloggera

Będzie kosz

keyloggera musisz wysłać na komputer ofiary i to ona musi go odpalić chyba że masz dostęp do komputera to wtedy sprawa jest o wiele prostsza.

hmm wiesz mi bardziej chodzi o to co sie dzieje potem jak plik z keylogerem znajduje sie w systemie , jak on dziala , jak zrobic zeby nam wysylal informacje … ?

Zazwyczaj kliknąć dwa razy na jego ikonke w komputerze który chcesz zainfektować

no dobra , dajmy na to ze odpalila plik i co dalej ? przeciez bez zadnych ustawien keylogera niebedzie mi wysylal informacji …?

iwona10, w ogóle co to za keyloger ?

On powinien być tak zaprojektowany żeby po uruchomeniu go on sam już wiedział co gdzie i jak a nie że mu coś tłumaczysz

http://www.download.net.pl/675/Keylogger/ :slight_smile: no i gdzie dane beda trafiały ?

Do pliku na komputerze “podsłuchiwanego”. A jak je stamtąd wyciągnąć, to już Twoja (podsłuchującego) broszka.

na HDD tam gdzie jest zainstalowany program, bo to nie jest jakiś taki haxiorski keyloger tylko taki wiesz, bardziej edukacyjny. :stuck_out_tongue:

Tak przy okazji to o czym Ty mówisz…jemu chodzi o zbindowanie z jakimś plikiem np jpg, ale na razie nie może opanować czystego exe więc…

wiec załozyłam ten watek zeby sie tego dowiedziec :slight_smile:

Dodane 06.02.2009 (Pt) 15:15

“Aplikacja umożliwia robienie screenshotów i wysyłanie ich na podany e-mail”

jest sobie keyloger gdzie wpisac ten mail na ktory ma byc to wysyłąne ?Dla was wydaje sie moze to proste , ale kazdy musiał sie nauczyć od kogos wiec :slight_smile: jesli mozecie podziecie sie wiedza :slight_smile: