Jak uruchomic OTS?

Siemka jeśli ktoś wie niech powie jak uruchomi OTS 8.1 mój kumpel zrobił i na razie tylko u niego grałem moim GM ale ja na swoim kompie nie umie wejś jak zrobi żeby był Online ?

Czesc jestem Michal i pisze to do ciebie zeby pomuc wam z odpaleniem ots musicie obaj pobrac hamachi z google zeby moc grac.

i tak twoj kumpel musi zainstalowac hamachi nastepnie wlanczyc je przyciskiem po lewej stronie nastepnie 1 przycisk po prawej stronie niech nacisnie i nie utworzy siec w nazwe sieci naprzyklad niech wpisze ots lub cos innego a w haslo naprzyklad b12345 lub jakiekolwiek inne niech to zapisze na jakiejs kartce bo to bedzie potrzebne tobie.

Natomiast ty terz musisz to zainstalowac wlaczyc tylko ty musisz dac dolacz do istniejacej sieci w nazwe siecie dajesz ta jaka wybral twoj kumpel i haslo tesz takie jakie on zrobil.

jeszcze bedzie wam potrzebny ip changer najlepiej pobrac z google i w ip changerze wpisz ip taki jak on ma na hamachi a ha te duze numery co twoj kumpel ma po zainstalowaniu hamachi musi wpisac w ots configlua zeby moc grac i w ip changerze tesz daj ten ip co on ma na hamachi.

Wiecej pytan pisz na moje gg4772426 mysle ze wam pomoglem zycze milej gry na waszym ots i pozdrawiam. :smiley: