Jak uruchomić photoshopa?

ściągał się około 3 godz. na dysk c: a teraz nie mogę go jakos uruchomić , żadnego pliku exe, poradźcie ,ściągałam go z tej stronki

Którą wersję sciągałaś? Plik sciągany jest exe i powinien się rozpakować i rozpocząć instalację, ale zależy jak jest zrobiony.

Pozdrawiam 8)

ściągnęlam wersję 7 wszystko ładnie się rozpakowywało, i plik exe wtedy też mi minąl jednak nie widzę go teraz w programie, ściągnęlam sobie na c:/program files/ adobe itp…

jak klikne na ikone progrmau pokazuje mi się tylko pierwsza strona główna programu ( i jeszcze to jest chyba 30 dniowa wersja) tak piszę.

A miałaś wcześniej na tym samym komputerze Photoshopa 7 trial ? :smiley:

Bo jeśli się nie mylę, ma on właśnie takiego typu ograniczenia…

Jeżli uruchamiałaś instalator, to musisz mieć skrót do uruchamiania prgramu w Start -Programy. Jeśli tego skrótu tam nie ma tzn. że instalator nie został uruchomiony. Nie za bardzo rozumiem dalczego szukasz pliku do uruchomienia programu w Program Files\Adobe\Photoshop7.0 CE, kiedy samo uruchomienie masz własnie przez skrót. Wersja Trial dla tego programu ma to ograniczenie 30 dni i powinno się pokazywać przy każdym uruchomieniu przez ową ilość dni, po tym terminie już go nie uruchomisz w tej wersji. Ścieżka, którą podajesz jest ścieżką domyślną do zainstalowania programu. Spróbuj opisać co się dzieje po uruchomieniu pliku AdobePS7Tryout.exe. Zakładam, że wcześniej nie miałaś zainstalowanego Photoshopa, bo nie pytała bys się o program do grafiki.

Jaki masz system Windows’a? Jakiego menadżera plików używasz, jeśli w ogóle? Tak czy inaczej nie ma siły, przy prawidłowej instalce musi być plik Photoshop.exe po zainstalowaniu programy w domyślnej ścieżce, a jeśli go nie ma tzn., że coś mogłaś nie tak zrobić. Zawsze istnieje możliwość ponownej instalacji.

Pozdrawiam 8)