Jak uruchomic Skype przez Blueconnect?

Mam łącze Blueconnect na stacjonarnym kompie. Jako modemu używam telefonu kom. SonyEricsson T630. Zainstalowałem Skype i w trybie tekstowym wszystko śmiga OK. Ale fonia mi szwankuje. Ja doskonale słyszę rozmówcę ale on mnie nie słyszy prawie wcale. Czasami urywane fragmenty mojego głosu słyszy. Jestem już pewien że w sprzecie jest wszystko w porządku.(sprawdzone)

Czy ktoś może mi podpowiedziec co jest powodem i jak to naprawić?

Pozdrawiam

Ten SE niema czasem za małego wysyłu? albo jakieś lagi na łączu. Puść pinga do serwera skype’ya i napisz jaki jest

Dzięki Killer

…obawiam się ze trafiłeś w dziesiątkę. Po zapoznaniu się z jego instrukcja okazuje się że ma jakieś kanały na transfer przychodzący i wychodzący. przy czym na sciągane pliki ma 4 kanały a na wysyłane tylko jeden. Przy ogólnej przepustowosci tego łacza w mojej miejscowości wynoszącej ok 53kb/s to daje nieco ponad 10kb/s przy wysyłaniu danych.

No i teraz juz jestem w szoku. Tak nowoczesne niby łacze, i reklamowane jako szybkie jest po prostu archaiczne. :o

Bo jak je inaczej nazwać skoro nie “uciągnie” głupiej fonii w głupim Skype?

Te głąby które nam urządzają świat nas niedługo wykończą finansowo i cofną w XX wiek.

Pozdrawiam