Jak uruchomić WiFi w myTab 7

Hej,

Tak, tak jest ok. Ewentualnie zmieniłbym kanał nadawania na inny niż pierwszy - na przykład na 4. :slight_smile: I jeszcze jedno - po wykonaniu jakichkolwiek zmian, należy je zapisać i ponownie uruchomić urządzenie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ok dziękuje bardzo, tylko jeszcze mam takie pytanie: korzystam z tego za darmo tak ? nic nie trace ? i czy jak pobieram z google play store to coś trace czy również nic gdy nie ma przymusu płatności ?

jak już mówiłem jestem zielony w tych sprawach :slight_smile:

Hej,

Nie do końca - przecież za dostęp do internetu płacisz, prawda? Łącze nie jest doprowadzone i utrzymywane gratis. Nie wiem tylko, o czym myślałeś pytając, czy nic nie tracisz.

Za darmowe nie płacisz, za płatne już tak. Odpada Ci oczywiście koszt transferu, bo do tego właśnie wykorzystasz sieć lokalną po WiFi.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie no tak tak o to mi chodziło, że tylko za neta płace normalnie tak jak płaciłem.

I właśnie o to tutaj mi chodzi, bo internet mam bez limitów mogę pobierać ile dusza zapragnie, tylko czy z WiFi też tak mogę, żebym nie musiał jakiejś niezłej kwoty wywalić.

Możesz targać do woli aplikacje bezpłatne na tablecie bez dodatkowych kosztów jak korzystasz z wifi płaci się tylko za aplikacje płatne.