Jak uruchomic

Witam! Mam 3 komputery polaczone w sieci. Czy istnieje mozliwosc zebym bedac na jednym komputerze mogl spowodowac, zeby na innym kompie uruchomil sie jakikolwiek program na nim sie znajdujacy?

Nie wiem czy sie jasno wyrazilem, jakby co prosze pytac. :slight_smile:

to znaczy mozna urzyć programu np vnc -zdalny dostemp to znaczy łączysz sie z komputerem zdalnie i widzisz na swoim jego pulpit oczywiscie masz pełny dostemp i mozesz uruchamiać program ale tylko na jego komputerze i zniego korzystać w taki sposób http://www.banita.pl/porady/vnc.html .

Dzieki pysiu… czyli trzeba uzyc specjalnego programu, ktory wczesniej musze zainstalowac na tym drugim kompie… A nie da sie jakos z wykorzystaniem samego winXP… przez jakis telnet czy inne cóś? :wink:

to juz mi pachnie złymi zamiarami. Programy tego typu wymagaja instalacji na kompie równiez klienta.

Hihi, no spoko, nie mam zlych zamiarow, kompy sa w jednej sieci i moge sie przejsc i do drugiego kompa i zainstalowac w nim klienta… tylko on jest nieco dalej i nie chce mi sie isc :lol:

Ale juz lapie na czym to polega, dzieki chlopaki!

oj ziutek, ziutek !!

mam nadzieję że to tylko dla 00,

bo tłumaczenie że nie chce ci się … nie przemawia do mnie ani odrobinę :slight_smile:

no wlasnie pachnie mi tu trojankiem :smiley:

dobry programik to RemoteControl ma małe wymagania i nie jest widoczny jak sie uruchomi na kompie klienta tylko oczywiscie jest widoczny w MENADZERZE- to nie jest trojan :smiley: