Jak urządzić? Co i gdzie kupić? Przybudówka :D

Mamy z kolegami do dyspozycji całą zagraconą przypudówkę. Ale nie mamy dużych funduszów i pomysłów. Przybudówka nie jest wykończona, brakuje tynku, dobrego oświetlenia i pomysłów jak ją skończyć. Może macie jakieś pomysły jak można to wykończyć aby było schludnie i “fajnie”. Myślałem o neonach na ścianach, kolorofonach, UV. Meble mamy. Brakuje tylko:

Podłogi bo jest wylany beton

oświetlenia

tynku na ścianach

Ile pieniędzy trzeba zebrać aby zrobić podstawowe rzeczy. (nie mówie tutaj o “bajerach”)

Pozdro

Praktiker - da radę :lol:

Hmm na ściany mozecie przymocować płyty kartonowo-gipsowe a później nałożyć szpachlę i farbę. Jeśli chcecie robić tynk to wliczcie : cement, piasek, wapno plus robota w płytami to placisz za klej, płyty i szpachlę a przy tym jest to łatwiejsze od kładzenia tynku więc samemu to zrobicie.

Na podłoge mozecie dać np. panele podłogowe nie są zbyt drogie i łatwo się je układa. Decydujcie

Ten pomysł z płytami, szpachlą i farbą jest dobry.

Zapomniałem że ta przybudówka ma jest takim miejscem spotkań naszej ekipy więc panele raczej odpadają. Wywali się jakiś dywan i będzie git. :smiley: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Złączono Posta : 09.07.2006 (Nie) 23:07

A co z oświetleniem? Zastosować rozproszone światło czyli światło w różnych częściach pomieszczenia czy może światło skupione jest lepsze??

Myśle że rozproszone jest lepsze i tworzy taką miłą atmosfere. Co o tym myślicie??

:hmmm: myślę że to zły pomysł … :?: a nie lepiej kafelki :?: Na ściany rzecz jasna płyty o których wspomniał debek na dach gont …

Ale to nie ma być taki ekskluzywny klub. My jesteśmy nastolatkami i nie zarabiamy jeszcze.

Złączono Posta : 09.07.2006 (Nie) 23:12

No wiecie: Tanio, schludnie no i ciekawie. Oczywiście w miare możliwości. :smiley:

Złączono Posta : 09.07.2006 (Nie) 23:15

Dach jest skoczony. Na dachu jest balkon siostry mojego kumpla. Na tym balkonie można rowerem jeźdźić, taki jest on duży.

a ogrzewanie … :?:

jest gotowe. Tam miała być dalsza część domu ale nie wyszło. Okna plasticki i 2 wyjśćia. Taka się tam zrobiła graciarnia więc chcemy to zagospodarować. :mrgreen:

Eee ja bym jednak z tym dywanem się wstrzymał jakbym był na twoim miejscu :stuck_out_tongue: a co bedzie jak kumpel papierosa zapali i mu spadnie on na ziemię :smiley: wtedy to nic raczej nie zostaniej z tej waszej “przybudówki” :stuck_out_tongue_winking_eye:

na podloge dajcie kafelki… ale nie takie pioślizgowe tylko takie matowe… przynajmiej bedizecie miec pewnosc ze pod wplywem soku sie nie poprzewracacie… na scianach jak juz ktos wspomnial płyty gipsowo-kartonowe, oswietlenie… hmm jak nie ma za duzo kasy to zwykle lampy, jedna centralna na suficie reszta gdzies po bokach/podlodze

Jakie kafelki metalowe?? jeszcze takich nie widziałem :stuck_out_tongue:

Edit. Sorki czytałem to po soczku. Chodzi mi o matowe. Sorki z to :stuck_out_tongue: Za drogo to nam wyjdzie.

pc108 a gdzie masz napisane metalowe? 8) :lol:

Dzisiaj zamieszcze zdjęcia tego obiektu to sami ocenicie co tam trzeba zrobić i ile kasy będzie trzeba. Szukam najtańszego i najprostrzego sposobu na wykończenie tej “meliny” ( :mrgreen: )

Podaj wymiary tego pomieszczenia ;]

Popytajcie sąsiadów, znajomych czy nie mają jakiś zbędnych rzeczy typu troche farby, dywanów, lamp - napewno się takie rzeczy przydadzą.

Bardzo ładnie wyglądała by blacha ryflowana na podłodze.

Ściana nie musi być przecież otynkowana i pomalowana żeby ładnie wyglądała - taki styl nowoczesny by powstał :slight_smile:

No i przedewszystkim musi być praktycznie żeby po imprezie nie było dużo sprzątania - dywan to nie wiem czy dobry pomysł jak już to jakaś wykładzina

Lub gumoleon (coś takiego mam na działce) :slight_smile:

Bardzo dobry pomysł.

To takich rzeczy to nie warto tracić kasy wystarczy popytać, a jesli lubice poszukiwania to poszukajcie w śmietnikach :rotfl:.Nie no to żart.

Ale popytajcie poszukajcie.Może ktoś ze znajomych ma w domu jakieś stare wykładziny lub cuś :slight_smile:

Raczej gumoleum :mrgreen:

Hmm… dobry pomysł z tymi sąsiadami!!

A może ktoś z userów ma jakieś takie graty które nam: nie kasiastym młodym ludziom przydały by się do miejsca w którym spędzalibyśmy czas ze sobą. Nasi rodzice mówili że to bardzo dobry pomysł taka mała melina bo po co mamy się w nocy włóczyć po parkach, placach zabaw i przystankach :smiley:

Każda pomoc się przyda!!

LUDZIE POMÓŻCIE!!

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 21:56

Piszcie najlepiej na pocztę: pc108@poczta.fm