Jak usprawnic zabezpieczenia internetowe

(system) #1

Siema mam taki problem ze ostatnio zalozylem sobie internet w nowym kompie i net mi dziala normlanie tylko nie moge np pobrac zadnego pliku ze stron ani uzywac przegladarki ,,internet exploler'' poza tym nie dziala mi gg i program do sciagania plikow mysle ze to wina zabezpieczen internetowych nie moge np zmienic ,,witryn z ograniczeniem'' na nizszy poziom niz wysoki .. pomoze ktos rozwiazac ten problem? :wink:

(Persifall) #2

Witryn z ograniczeniem, poziomu zabezpiecze┼ä nie da si─Ö obni┼╝y─ç (mo┼╝na "pogrzeba─ç" w poziomie niestandardowym witryn z ograniczeniem). Zmie┼ä przegl─ůdark─Ö na Firefoxa lub Oper─Ö.

(Lukaszk 89) #3

Jaki masz w og├│le antywirus i zapor─Ö?

Daj logi z HJT i ComboFix.

(Kolmar) #4

Przegl─ůdarki internetowe, komunikatory i wszelkie tego typu aplikacje nale┼╝y bezwzgl─Ödnie uruchamia─ç z ograniczonymi prawami tj. na prawach standardowego u┼╝ytkownika (dotyczy to konta na prawach admina).

Zresetuj ustawienia IE.

Panel sterowania -> Opcje internetowe -> Zaawansowane -> Resetuj

(system) #5

nic nie daly wasze zalecenia logi z hijack dalem juz usunelem 3 wpisy ale nadal nic.. zresetowalem ,,zawannsowane'' i nic obawiam sie ze bede musial caly system instalowac od nowa ..

(Kolmar) #6

Przeskanuj dokładnie komputer, tego typu zachowanie systemu ewidentnie wskazuje na infekcję.

Spyware Doctor Starter Edition

Trojan Remover

Kaspersky Online Scanner

(system) #7

http://wklej.org/id/2295/ log z combofixa nie moge miec zadnego wirusa bo komp mial reinstalke i odrazu zainstalowalem neostrade i odrazu nie dzialalo...dodam jeszcze ze wyswietla mi blad ze .. cos jest nie tak z ,,pop-up''czy cos takiego

(huber2t) #8

Log wyglada na czysty

usuń ręcznie folder C: \Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczy┼Ť─ç komputer Ccleanerem

Wykonaj optymalizacj─Ö autostartu

Wy┼é─ůcz i w┼é─ůcz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!