Jak ustawic adacity zeby nagrywał to co ja słysze?

(SETi) #1

Mam ten program i mecze sie i mecze i nic. Wciskam nagrywanie i wlączam taki program ktory wytwarza dzwieki i adacity nie nagrywa nic a widze ze nagrywanie leci. Jak to trzeba zrobic zeby bylo ok?

(Pawilojc) #2

poradnik

(SETi) #3

ja ten poradnik ze sto razy czytałem i mi nie nagrywa mimo ustawien jakie tam są opisane

(Kolmar) #4

SETi , w takim razie zerknij na ustawienia systemowe odtwarzania/nagrywania.

(Maciej654) #5

w głównym oknie rozwijasz listę i tam jest "stereomix"

(Kmrb) #6

W programie Adacity na górze okna przesuń suwak mikrofony do połowy,

a obok w okienku rozwijanym ustaw wejście jako "Miks stereo"

(SETi) #7

ja nie moge rozwinąć tego okienka bo ono jest u mnie nie aktywne :frowning:

(Olixxx94) #8

SETi , poczytaj to, mam nadzieję, że to pomoże, jeśli chodzi o ten nieaktywny pasek.

(SETi) #9

nie znam jezykow obcych :frowning: a moze jest jakis inny program ktory nagra to co slysze? i mi akurat zadziala

(Olixxx94) #10

SETi , sprawdź czy w ustawieniach Audacity w zakładce Audio I/O w sekcji Nagrywanie masz Mapowanie dźwięku Microsoft - Input

(SETi) #11

tak mam, nie wiem juz co robic

(Olixxx94) #12

SETi , do przetłumaczenia stronki, którą Ci podałam, możesz użyć Google Tłumacza

Jaki masz system jeśli mogę spytać??

(SETi) #13

system xp

juz mi nagrywa to co slysze tylko ze bardzo znieksztalcony dziwek jest ten nagrany

(Olixxx94) #14

Zapewne dlatego, że nagrywanie jest ustawione domyślnie na mikrofon. Coś "drgnęło" z tym paskiem czy nadal jest nieaktywny??

(SETi) #15

pasek jest nie aktywny ale ustawilem na konfiguracji karty muzycznej zintegrowanej na nagrywanie stereo mix

a jak przestawic z mikrofonu i na co przestawic

(Olixxx94) #16

Edytuj->Ustawienia->Audio I/O-> sprawdź, czy w polu Kanały jest ustawione 2 (Stereo)

(SETi) #17

mam na stereo (2 kanały)

dalej znieksztalca

(Olixxx94) #18

Jeszcze raz kliknij w link, który podałam i zastosuj się do rad, które zaczynają się od:

(SETi) #19

od instalowałem to, zniekształcało caly czas :frowning:

mimo wszystko dzieki za rady