Jak ustawic adacity zeby nagrywał to co ja słysze?

Mam ten program i mecze sie i mecze i nic. Wciskam nagrywanie i wlączam taki program ktory wytwarza dzwieki i adacity nie nagrywa nic a widze ze nagrywanie leci. Jak to trzeba zrobic zeby bylo ok?

poradnik

ja ten poradnik ze sto razy czytałem i mi nie nagrywa mimo ustawien jakie tam są opisane

SETi , w takim razie zerknij na ustawienia systemowe odtwarzania/nagrywania.

w głównym oknie rozwijasz listę i tam jest “stereomix”

W programie Adacity na górze okna przesuń suwak mikrofony do połowy,

a obok w okienku rozwijanym ustaw wejście jako “Miks stereo”

ja nie moge rozwinąć tego okienka bo ono jest u mnie nie aktywne :frowning:

SETi , poczytaj to, mam nadzieję, że to pomoże, jeśli chodzi o ten nieaktywny pasek.

nie znam jezykow obcych :frowning: a moze jest jakis inny program ktory nagra to co slysze? i mi akurat zadziala

SETi , sprawdź czy w ustawieniach Audacity w zakładce Audio I/O w sekcji Nagrywanie masz Mapowanie dźwięku Microsoft - Input

tak mam, nie wiem juz co robic

SETi , do przetłumaczenia stronki, którą Ci podałam, możesz użyć Google Tłumacza

Jaki masz system jeśli mogę spytać??

system xp

juz mi nagrywa to co slysze tylko ze bardzo znieksztalcony dziwek jest ten nagrany

Zapewne dlatego, że nagrywanie jest ustawione domyślnie na mikrofon. Coś “drgnęło” z tym paskiem czy nadal jest nieaktywny??

pasek jest nie aktywny ale ustawilem na konfiguracji karty muzycznej zintegrowanej na nagrywanie stereo mix

a jak przestawic z mikrofonu i na co przestawic

Edytuj->Ustawienia->Audio I/O-> sprawdź, czy w polu Kanały jest ustawione 2 (Stereo)

mam na stereo (2 kanały)

dalej znieksztalca

Jeszcze raz kliknij w link, który podałam i zastosuj się do rad, które zaczynają się od:

od instalowałem to, zniekształcało caly czas :frowning:

mimo wszystko dzieki za rady