Jak ustawic eragprs w e398

tak jak w temacie. Wysyłałem do siebie sms konfiguracyjnego z ww.era.pl ale nadal mi nie działa gprs w motoroli e398 w sieci era taktak. Pisze GPRS niedostępna ,czy łączyc bezpośrednio przez wap?pomóżcie mi skonfigurowac ten gprs :frowning:

Zaloguj sie na tej stronie https://www.itaktak.pl/iboa/auth i tam masz swoje konto Tak tak,możesz właczac i wyłanczac usługi dla twojego numeru telefonu.Ja własnie na niej uaktywniłem GPRS.POZDRAWIAM

Ja też miałem taki problem ale ustawiłem. Wchodzisz na itaktak, aktywujesz GPRS i MMS, najlepiej wykasuj wczesniejsze ustawienia GPRS z telefonu, przyślą ci smsa ze GPRS i MMS są aktywne, wtedy ze strony ery wyślij do siebie smsa konfiguracyjnego, zapisz ustawienia w telefonie, wyłącz i włącz telefon. Mnie pomogło możę tobie też pomoże.

mam gprs aktywne. W telefonie widnieje symbol iz połączenie gprs jest aktywne, ale podczas próby połaczenia z eraomnix wyświetla się informacja że gprs nieaktywna. Spróbować nawiazać bezpośrednie połaczenie danych (czyli to jest chyba zwykly wap - pacisz za czas połaczenia) i tyle.

Złączono Posta : 10.07.2005 (Nie) 12:56

ehhhhh chyba będę musiał pójść do salonu taktaka w moim mieście - oni mi to skonfigurują :evil: