Jak ustawić optymalizację w WinUtilities?

Używam narzędzia do optymalizacji pracy systemu Windows. W związku z tym mam pytanie, a mianowicie czy można optymalizator pamięci WinUtilities ustawić na stałe tak żebym tego nie musiał zawsze robić po uruchomieniu komputera?

hammer52 , chodzi Ci o dodanie programu do autostartu?

W ustawieniach WinUtilities jest coś takiego że uruchamiasz cały program i optymalizator pamięci razem z systemem.Wystarczy przypatrzyć się ustawieniom.

Po włączeniu komputera mam informację, że całkowita pamięć wynosi 1.25 GB, Aktualnie jest używana pamięć 858 KB, a po uruchomieniu optymalizatora pamięć zwiększa się do 986 KB. I tak bym chciał żeby zostało.Czy można zrobić to na stałe? Patrzyłem w ustawieniach, ale nic takiego nie widzę. Optymalizator pamięci jest włączony przy starcie Windowsa.

No na stałe się nie da -dlatego że używasz różnych programów,przeglądarki biorą tyle ile im potrzeba.Stronka ma więcej grafiki więc opera czy lisek bierze więcej.Możesz ograniczyć branie ramu przeglądarkom w ustawieniach.Tak samo plik strony ustawić w windzie na stałe.Patrzyłem teraz do programu-jest tam coś takiego.Optymalizuj jak pamięć spadnie poniżej tu cyferki.Możesz to zwiększyć.Ja u siebie zauważyłem zwiększając , uwalniając ram odbywa się to kosztem późniejszego wyświetlenia stronek np.liska jeśli jest schowany w pasku.A jak zostaje tobie jeszcze ponad 400 mb to jest ok.

Dziękuję

Proszę.Cieszy mnie jeśli pomogłem choć trochę.cześć