Jak ustawić pulpit zdalny

A więc mam dwa komputery połączone WiFi i chciałem podłączyć pulpit zdalny ,żeby z jednego obsługiwać dwa komputery no i jak próbuje systemowym narzędziem to wywala błąd ScreenHunter_19-Nov.-06-10.20.gif

Na komputerze, do którego chcesz się podłączyć jest ustawione hasło do profilu? Jeśli nie to trzeba je ustawić.

no ok dzięki udało się ale teraz mam koleiny problem, bo tylko z jednego komputera mogę sie podłączyć (z tego co jest podłączony USB do liveboxa ) a z drugiego który ma dostęp przez WiFi już się nie da , po prostu nie znajduje tego komputera co jest połączony USB do liveboxa(znajduje tylko samego siebie ) a właśnie do tego komputera chciałem mieć dostęp poprzez pulpit zdalny

Przy łączeniu wpisz jego IP. Popatrz też ustawienia nazwy grupy roboczej i czy komputery dostają IP z tego samego zakresu.

tzn. ? gdzie to mam wpisać ? tam gdzie nazwe komputera się wpisywało ?czy jest jakieś osobne miejsce na wpisanie adresu ip?

Dodane 06.02.2010 (So) 21:46

EDIT

jednak znajduje mi tamten komputer ale konto pokazuje się z tego komputera z którego chcę uzyskać dostęp a jak wpisze konto tamtego komputera i spróbuje się podłączyć to wyskakuje błąd że komputer może być wyłączony żeby skontaktować się z administratorem itd.

Dodane 06.02.2010 (So) 22:19

dobra nie ważne już działa