Jak ustawić pulpit zdalny

(Cekol1) #1

A więc mam dwa komputery połączone WiFi i chciałem podłączyć pulpit zdalny ,żeby z jednego obsługiwać dwa komputery no i jak próbuje systemowym narzędziem to wywala błąd ScreenHunter_19-Nov.-06-10.20.gif

(Shadowk) #2

Na komputerze, do którego chcesz się podłączyć jest ustawione hasło do profilu? Jeśli nie to trzeba je ustawić.

(Cekol1) #3

no ok dzięki udało się ale teraz mam koleiny problem, bo tylko z jednego komputera mogę sie podłączyć (z tego co jest podłączony USB do liveboxa ) a z drugiego który ma dostęp przez WiFi już się nie da , po prostu nie znajduje tego komputera co jest połączony USB do liveboxa(znajduje tylko samego siebie ) a właśnie do tego komputera chciałem mieć dostęp poprzez pulpit zdalny

(Shadowk) #4

Przy łączeniu wpisz jego IP. Popatrz też ustawienia nazwy grupy roboczej i czy komputery dostają IP z tego samego zakresu.

(Cekol1) #5

tzn. ? gdzie to mam wpisać ? tam gdzie nazwe komputera się wpisywało ?czy jest jakieś osobne miejsce na wpisanie adresu ip?

-- Dodane 06.02.2010 (So) 21:46 --

EDIT

jednak znajduje mi tamten komputer ale konto pokazuje się z tego komputera z którego chcę uzyskać dostęp a jak wpisze konto tamtego komputera i spróbuje się podłączyć to wyskakuje błąd że komputer może być wyłączony żeby skontaktować się z administratorem itd.

-- Dodane 06.02.2010 (So) 22:19 --

dobra nie ważne już działa