Jak ustawić Router dla emule

Witam. Niedawno założyłem w domu sieć bezprzewodową. Router ZyXEL P-320W. Niestety od tej pory mam LowID na emule. Wiem że można ustawićrouter tak żeby znów mieć HiID. Niestety nie mam kompletnie pojęcia jak.

Proszę o pomoc.

KLIKNIJ

Oczywiście jeżeli w eMule nie masz 4662 i 4672-UDP to odpowiednio to zmieniasz w routerze na te z eMule.

OK. Jak się zoriętowałem to odblokowałem porty. Jednak potrzebne mi jest IP zewnętrzne by ściągaćbez problemów. Mogę jakoś to zrobić?

LOL, to nie masz zew. IP a chcesz je mieć. Musisz admina poprosić o przydzielenie ;p Nie licz że da Ci za free cały zakres, jak admin spoko to może Ci da te dwa do eMule ale wątpie. Może można u Ciebie w sieci wykupić zewnętrzne IP. Pytaj Admina.

Mam w asterze zewnętrzne IP. Jednak po zamontowaniu routera mam w emule na obu komputerach LowID. Nie znam się na sieciach. Nie wiem dlaczego tak mi się zrobiło. Wiem tylko że wcześniej tak miałem przed zmianą IP na zewnętrzne.

Teraz mam 82.210.151.xxx

To jak masz zew. IP to na routerze ustaw statyczne IP i wpisz je do kompów i przekieruj na routerze zgodnie z instrukcją która jest w moim pierwszym poście.

Jak blondynce (bez urazy blondynki). Może nie do końca co mam zrobić a dokładnie jak mam to zrobić.

To już google, nigdy nie miałem Zyxela i w ogóle nie wiem gdzie tam może być.

Szukaj DHCP, możesz mieć do wyboru na liście(wtedy Static IP daj) albo DHCP i disable i enable. wyłączasz DHCP i powinno się pokazać możliwość wpisania IP