Jak ustawić w dxdiag inne urządzenie jako 'domyślne'?

Jak w temacie

Korzystam z DAC’a, który teoretycznie spełnia rolę karty dźwiękowej. Na dzień dzisiejszy posiadam integrę - niestety coś skopało się przy instalowaniu sterów do chipu adio w płycie głównej. W teorii jest tak, że z dziurki integry płynie dźwięk pierdzący i w ogóle zniekształcony. Więc chciałem w regulacji w zaawansowanych ustawić nie integrę, tylko DAC - tylko mam mały problem.

Start -> Programy -> Akcesoria -> Regulacja Głośności

Niestety, pojawia się błąd o następującej treści:

Nie ma dostępnych aktywnych urządzeń miksujących. Aby zainstalować urządzenia miksujące, przejdź do panelu sterowania, kliknij kategorie Drukarki i inny sprzęt, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt.

Działanie tego programu zostanie teraz zakończone.

Więc potrzebuję jakimś sposobem zmienić opcję, aby owy DAC był urządzeniem domyślnym. Wchodząc w DxDiag patrząc kolejno w zakładkę Dźwięk 1 oraz Dźwięk 2 widzę, iż integra jest urządzeniem domyślnym - a DAC pod USB - już nie.

Jakieś rady / sposoby? Prosiłbym tylko i nie mówienie “przeinstaluj sterowniki” - nic nie daje mi te wyjście [-X

Dodane 17.09.2009 (Cz) 9:29

Nikt nie ma pojęcia jak ustawić inne urządzenie jako domyślne? Nie ma żadnych programów, ew. odpowiedniego wpisu w rejestrze? :?