Jak usuną wyskakujące okienko Aktualizacji automat

Witajcie.

To raczej drobny problem, jednak potrafi denerwować kiedy akurat robię coś ważnego.

Po przeprowadzeniu niektórych automatycznych aktualizacji przez windows xp dostaję okienko o zakończeniu pobierania i instalacji uaktualnień i dwie opcje:

“Zrestartuj komputer” oraz “Zamknij”. Po naciśnięciu zamknij okienko znika, ALE. I tu tkwi mój problem. Co jakiś czas (ok 10 minut) wyskakuje komunikat “Aktualizacje automatyczne”

Czy chcesz teraz ponownie uruchomi komputer?

i dwie opcje

Uruchom ponownie teraz i Uruchom ponownie później.

Znowu klikam Uruchom ponownie później, a za 10 minut to samo.

Chciałbym, żeby to okienko po prostu nie wyskakiwało. Ktoś pomoże?

2 opcje:

-Uruchom ponownie komputer, niech zainstalują się.

lub

Wejść w Panel Sterowania->Centrum Zabezpieczeń->Zarządzaj Ustawieniami Zabezpieczeń dla->Aktualizacje automatyczne

Tutaj ustawiasz jak Ci się podoba.

Wybacz, ale żadna z tych opcji mnie nie satysfakcjonuje. Wiem o tym, że po restarcie nie będzie problemu. Ale chodzi o to, że jestem np podczas rozgrywki w jakąś grę CS, SC bądź cokolwiek, aż tu nagle mi się minimalizuje okno i wyskakuje w/w okienko. Oczywiście w grze już przegrałem. Chce, żeby mój windows się aktualizował, dlatego nie wyłączę aktualizacji automatycznej. Jestem pewien, że istnieje jakiś sposób na to, żeby np po jednorazowym kliknięciu “Uruchom ponownie później” okienko nie wyskakiwało przez np 10 godzin, a najlepiej, żeby w ogóle nie wyskakiwało. Zrestartuje jak będę chciał.

Wyłącz je na czas gry/włącz po skończonej grze.

Nie do końca satysfakcjonujące, ale działa.

Dzięki

Może to ci pomoże http://www.vista.pl/porady/479_wylaczen … zacji.html

Hmm to też się przyda.

Dzięki.