Jak usunac calkowicie wszystkie kodeki?

Witam , szukalem na forum tego tematu , jak znalazlem to bylo napisane " Wybrane Przez Ciebie Forum Nie Istnieje" wiec jak nieistnieje to moze mi powiedziec jak wyinstalowac wszyskie kodeki ?? i jeszcze mam pytanie , jak sie instaluje kodeki " K-Lite Codec Pack 2.72 Full " i tam sie wybiera i zaznacza jakie kodeki chce sie instalowac to lepiej zostawic tak jak jest czyli domyslnie zaznaczone czy zaznaczyc WSZYSTKIE kodeki do instalacji ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390

Co do k-lite to instalujesz tylko to co trzeba.

Ja instalowałem zawsze na full, czyli wszystko co tylko się dało i wbrew opinim że rozwala to system wszystko gra jak najlepiej

aa czyli nic wiecej nieinstalowac tylko to co jest " domyslne " tak ??

aju

Z tym to jest akurat różnie bywa , u jednego usera działa ok u innego mogą wystąpić poważne błędy - osobiście też kiedyś byłem zwolennikiem kl-mega w pełnym wymiarze , do momentu kiedy po takiej poradzie komuś się nie sypnął system - a u mnie przecież zawsze działało …

geforc Jeśli instalniesz VLC to możesz zapomnieć o kodekach bo on sobie radzi bez nich i tym samym jest najbezpieczniejszy. A jak kiedyś na coś trafisz czego nie obsłuży (mało prawdopodobne) to będziesz sie zastanawiać nad kodekami.

wiem , mam VLC ale teledyski najlepiej ogladac w WMP bo tam masz basy do regulacji i inne bajery a w VLC to jak z wiadra idzie muza :]

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 14:11

ok juz prawie wszystko dobrze, tylko jest problem z niektorymi teledyskami a mianowicie przez 5 sekund leci dobrze , a pozniej zaczyna zacinac i zwalniac tak albo staje obraz a muzyka leci o co chodzi ?? jak moge to zlikwidowac ??

Proponuje usunąć K-lite , instalnąć ffdshow + AC3filter , a następnie spróbować odtworzyć.

Jeśli to nie pomoże to spróbuj użyć programu Gspot on poda Ci informacje o tym jaki konkretnie kodek audio / video jest potrzebny , wtedy możesz udać się na stronkę Freecodecs i namierzyć to co potrzebne.

Do odtwarzania poleciłbym raczej Winamp + wtyczka DFX jeśli lubisz efekty , btw. VLC ma equalizer w opcjach , osobiście nie widzę dużej różnicy no ale to kwestia gustu :wink:

_nikt_ , korzystam z tego zestawu od dawna i jest ok.

Jeden czy dwa kodeki, to zawsze mniej smieci w systemie.

A do odtwarzania, to MediaPlayer Classic :slight_smile: