Jak usunąć Chromium 2?

Mam problem z Chromium 2 , nie mogę go usunąć , Norton wykrył plik uninstall jak wirus i go usunął , w paleniu starowania opcji usuwania programów tego programu nie ma , w ccleaner czy Revo Uninstaller też go nie widać.

Jest sposób ręcznego usuwania chromium.

  1. Opcje folderow, widok - odznacz ukrywanie chronionych, odznacz ukrywanie rozszerzeń, a zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Zastosuj i OK.

  2. Włącz Menadżer zadań - jakoekolwiek procesy chromium zamknij.

  3. Autostart, może być z ccleanera - jakiekolwiek wpisy chromium i nawet wszelkie google update - wyłącz.

 

Uruchom wyszukiwanie. Wpisz chromium i wszystko usuwaj, czyli pliki i foldery.

Pobierz regseeker, może być portable, ustaw polski i w wyszukaj w rejestrze wpisz chromium. Po wyszukaniu na dole będzie opcja zaznacz wszystko, a obok opcja akcja - usuń zaznaczone. Regseeker stworzy backup i usunie wszystko. Program jest w linkach bezpośrednich. Portable wypakowujesz u używasz  http://www.dobreprogramy.pl/RegSeeker,Program,Windows,12055.html

 

Gdyby jakiś folder, plik chromium jeszcze nie chciał się usunąć, to używa się programu niecałe 100KB OpenedFilesView. Ze spolszczeniem pobiera sie, na dole są pliki do pobrania. Zawartość folderu spolszczenia wkleja się do folderu programu http://nirsoft.net/utils/opened_files_view.html

 

Przeczyścić ccleanerem.

 

W opcjach zaznacza się dodatkowo - Pokaż otwarte foldery. Znajduje się oporny folder, czy plik i z menu plik wybiera się polecenie - zamknij uchwyty zaznaczonych. Tyle. W OpenedFilesView podana jest lokalizacja upartego folderu/pliku. Według tego znajduje się potem i normalnie usuwa pozostałości do kosza.

Wydzielono 3 posty tworząc nowy wątek: Jak usunąć Chromium?