Jak usunąć drugi Windows?

Witam. Jest jakiś sposób prócz formatowania żeby usunąć drugi Windows z tej samej partycji ? Mam zainstalowana Vista na swoim komputerze i XP na jednej partycji na dysku C: mam 2 foldery “Windows” oraz “Windows.old” da sie to jakoś usunąć bez formatowania bo nie chce aby za każdym razem jak uruchamiam komputer wyskakiwała mi inf. o wyborze Windowsa.

Na tej samej partycji masz 2 windowsy? CO do info o 2 systemach przy starcie, to musisz wedytować plik C:\boot.ini i usunąć z niego wpis dotyczący tego nieuzywanego systemu.

Albo… Prawym na Mój komputer -> Własciwosci->Zaawansowane. W uruchamianiu i odzywskiwaniu dajesz Ustawienia i odznaczasz czas wyswietlania systemów operacyjnych.

sprawa wygląda tak mam te sys na laptopie a mam problemy z ładowaniem mam zepsyta albo baterie albo zasilacz to tak na marginesie wczoraj kolega mi przywiózł komputer do domu włączam go i pisze mi przy wyborze systemu 1. nie wiem dokładnie ale do wyboru jest stara wersja Old pisze

  1. i druga windows vista

nie uruchamialem tej pierwszej wiesz szczerze nie wiem czy to XP tylko sie domyślam. Bateria mi już padłą nie mam jak go włączyć ale dlaczego na dysku C: pisze Windows oraz Windows.old takie 2 foldery mam

Dodałem Screen wie ktoś co to jest i jak to usunąć ??

http://img371.imageshack.us/my.php?imag … ledgb6.jpg

Dudus , to jest menu rozwijane związane z wyborem systemu. Możesz zrobić to na dwa sposoby, albo ręcznie usunąć wpis związany z Ealier Versfion of Windows, albo ustawić w tej zakładce, że domyślny system to Vista i czas wyboru systemu na 0 sekund, wtedy Vista będzie się włączać automatycznie.