Jak usunąć folder Video ActiveX Object?

Użyj SmitFraudFix z opcji 2 w trybie awaryjnym i po tym nowe logi z HJT i Silent Runners a także raport ze SmitFraudFix – plik c:\rapport.txt. :slight_smile:

Logi

Czysto.

Ciachnij kosmetycznie bo pliku i tak nie ma.

Sam to ustawiałeś? Jeśli nie to start => wszystkie programy => autostart => usuń z prawokliku, a wpis w hjt.

Przywracanie systemu najlepiej mieć wyłączone podczas usuwania syfu ponieważ możesz potem przez przypadek cofnąć się do sytuacji kiedy go miałeś.

Jak mam “ciachnąć” ten

i w jakim programie bo jestem zielony…

Aha… i o co chodzi z tym

Proszę troszkę jaśniej napisać;-) Z góry dziękuję

Złączono Posta : 20.12.2006 (Sro) 15:55

Aha… czy zrobić jeszcze raz czyszczenie przy wyłączonej opcji przywracania systemu czy nie ma takiej konieczności???

Wybierasz Start => programy lub wszystkie programy => rozwijasz gałąź Autostart => klikasz prawym klawiszem myszki na plik Reboot.exe , który tam będzie => z rozwiniętej listy wybierasz Usuń i potwierdzasz usunięcie.

Następnie uruchamiasz HijackThis => klikasz Do a system scan only => pokaże się lista wpisów => stawiasz ptaszek przy wpisach:

=> klikasz Fix checked i potwierdzasz usunięcie.

Nie ma takiej potrzebny ponieważ śmiecie zostały usunięte.

Teraz tylko pamiętaj, aby nie przywrócić systemu na dzień, w którym miałeś syf.

Usunąłem plik Reboot.exe z menu Start

W HJT usunąłem też

ale

nie znalazłem w HJT

A czy system sam mi nie przywróci stanu sprzed usunięcia syfu?

Bardzo dziękuję za pomoc!! Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę !!

Wpisu mogło już nie być :slight_smile:

Z funkcji przywracania systemu korzystasz ręcznie. Więc sam musisz pilnować, aby przez przypadek nie przywrócić do wtedy kiedy miałeś syf bo system sam tego nie powinien zrobić…

jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za pomoc!!!