Jak usunąć folder Video ActiveX Object?

(Joan Sunshine) #1

Użyj SmitFraudFix z opcji 2 w trybie awaryjnym i po tym nowe logi z HJT i Silent Runners a także raport ze SmitFraudFix – plik c:\rapport.txt. :slight_smile:

(Hormon84) #2

Logi

(adam9870) #3

Czysto.

Ciachnij kosmetycznie bo pliku i tak nie ma.

Sam to ustawiałeś? Jeśli nie to start => wszystkie programy => autostart => usuń z prawokliku, a wpis w hjt.

Przywracanie systemu najlepiej mieć wyłączone podczas usuwania syfu ponieważ możesz potem przez przypadek cofnąć się do sytuacji kiedy go miałeś.

(Hormon84) #4

Jak mam "ciachnąć" ten

i w jakim programie bo jestem zielony...

Aha... i o co chodzi z tym

Proszę troszkę jaśniej napisać:wink: Z góry dziękuję

Złączono Posta : 20.12.2006 (Sro) 15:55

Aha... czy zrobić jeszcze raz czyszczenie przy wyłączonej opcji przywracania systemu czy nie ma takiej konieczności???

(adam9870) #5

Wybierasz Start => programy lub wszystkie programy => rozwijasz gałąź Autostart => klikasz prawym klawiszem myszki na plik Reboot.exe , który tam będzie => z rozwiniętej listy wybierasz Usuń i potwierdzasz usunięcie.

Następnie uruchamiasz HijackThis => klikasz Do a system scan only => pokaże się lista wpisów => stawiasz ptaszek przy wpisach:

=> klikasz Fix checked i potwierdzasz usunięcie.

Nie ma takiej potrzebny ponieważ śmiecie zostały usunięte.

Teraz tylko pamiętaj, aby nie przywrócić systemu na dzień, w którym miałeś syf.

(Hormon84) #6

Usunąłem plik Reboot.exe z menu Start

W HJT usunąłem też

ale

nie znalazłem w HJT

A czy system sam mi nie przywróci stanu sprzed usunięcia syfu?

Bardzo dziękuję za pomoc!! Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę !!

(adam9870) #7

Wpisu mogło już nie być :slight_smile:

Z funkcji przywracania systemu korzystasz ręcznie. Więc sam musisz pilnować, aby przez przypadek nie przywrócić do wtedy kiedy miałeś syf bo system sam tego nie powinien zrobić...

(Hormon84) #8

jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za pomoc!!!