Jak usunąć haslo w Windows 8.1?

Daj sobie spokój z Offline Nt Password - nie kop się z koniem…
Dostałeś linka do Sergei Strelec’s WinPE. I co? Miałeś całą noc!
Jeszcze raz (mój ostatni) - popatrz dobrze:


Masz cztery programy do resetu hasła logowania - okienkowe!!! . Dwa zaznaczyłem przykładowo i jak one wyglądają. No przecież ten Password Reset jest prosty jak drut…
Nie pytaj mnie więcej o szczegóły. To tyle w tym temacie z mojej strony.
Powodzenia!

Wodzu, jak mam uruchomić, skoro nie mogę dostać się do konta? Nie mam takiej możliwości. To jest komp z firmy. Nie ma tak, że mogę zalogować się na inne konto i użyć tych programów.

Czy Ty wiesz na jakiej zasadzie działa Windows PE?
Jeśli tak twierdzisz to jakich cudów oczekujesz od Offline Nt Password? Jak go cudownie uruchomiłeś?

Z płyty, a najpierw wypaliłem:) OK, dobra, pobiorę i wypalę:)

Ciepło, ciepło…

1 polubienie

Nie ciepło a tak:) Poza tym długo mi się to pobiera, nie ma mniejszego ISO? Poszukam czy jest alternatywa w gazetach komputerowych.

A już jutro kultowy szwagier, nie wraca do pracy?

Może po powrocie, na miejscu, w “cudowny” sposób amnezja hasłowa minie…zapewne będzie to o wiele prostsze, a już zdecydowanie szybsze “rozwiązanie”…

I szlak trafił pobieranie a zostało 8min i net padł.Jak wznowię, to od początku pobiera i znowu czekanie 3 godzin lub dłużej.

Jakiś wolny internet, mnie pobiera z prędkością 34,4 Mbps (4,3 MB/s).

Dlatego zastanawiam się, czy nie kupię numeru Komputer świat 2018, gdzie jest płyta ratunkowa. Mi non stop pada net a mam w orange.

Jest. Wróć do mojego postu #4

Raczej takiego softu jak jest w dystrybucji Strelca w gazetach nie znajdziesz :joy:
A nieee… Wróć do początku ninieszej odpowiedzi - patrz post #4

A skąd wiesz, że taka plyta ratunkowa z KŚ nie da rady? Może być dużo lepsza. A jak się nie da z płyty ratunkowej, to powiem szwagrowi, aby zakupił system i format. I będzie koniec zabawy i straty czasu.

Update
W końcu udało mi się pobrać, więc na razie nie będę kupował gazety o której wyżej pisałem.

Update 2
I hasła za pomocą WinPe zostały zresetowane.

1 polubienie