Jak usunac " Hijacked Internet access by New.Net"

Moze sie domyslasz gdzie, to “Hijacked Internet access by New.Net” jest zlokalizowane?

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 22:55

Tak zrobie.

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 23:06

Probowalem kilka pozycji, ale system odrazu sie laduje, moze wiesz ktora to pozycja patrzac od gory? Bo jak pisalem mam po niemiecku.

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 23:18

Odinstalowalem Spyware Doctor, chociaz mysle, ze on z tym niema nic wspolnego, bo go dzisiaj sciagnelem wlasnie aby znalazl Hijacked Internet access by New.Net-a.

Usuwanie przeprowadź w innej kolejności:

  1. Wyłącz Przywracanie systemu w XP

  2. Zastartuj do trybu awaryjnego

  3. Kasujesz wpisy 010 za pomocą LSP-Fix

  4. Restart kompa

  5. Ponownie tryb awaryjny

  6. Zaptaszkować w HijackThis wpis

O4 - HKLM…\Run: [New.net Startup] rundll32 C:\PROGRA~1\NewDotNet\newdotnet7_22.dll,ClientStartup -s

i kliknąć Fix checked

  1. Skasować z dysku folder C:\PROGRA~1\NewDotN

Odinstalowalem DoctoraSpyware, ale przedtem go nie mialem i bylo to samo. Wlasnie poto go sciagnelem, aby mi znalazl: Hijacked Internet access by New.Ne-a.

Co do punktu 3. w trybie awaryjnym zrob jeszcze tak:

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet6_38.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish

Moze musze odinstalowac: Style XP?

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 23:37

Ok. zrobie tak

A ty jakie masz konto? Czy jak startujesz do trybu to przy logowaniu masz jedno konto Administrator czy masz tez inne jeszcze?

Po prostu nie zrobiles tego dobrze

Wykonaj to co napisal Barnaba i ja i pozniej daj loga z Hijacka

Mam tylko : Newdotnet7, mswsock.dll, winrnr.dll, rsvpsp.dll, i wlasnie Newdotnet7 usuwalem.

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 23:47

Ok. zrobie jak piszecie. Dzieki. Jak sie loguje to mam zwykle konto, ale jestem zarejestrowany jako administrator, moge wchodzic do rejestru itd.Inni uzytkownicy sa tez jako administrator to jest moja zona i corka.

To musisz zrobic to na koncie gdzie nastapilo zarazenie komputera i jak zrobisz co napisalem powyzej i Barnaba to zapodaj loga z Hijacka

Gutek2222 napisał:

Więc to powinno być jasne, zastosuj usuwanie w kolejności, którą podałem.

Musze troche pokombinowac, rozumie, z tego rozumie ze jak sie loguje, to w oknie “Administrator”.

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 23:56

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet7_22.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish Wiem tak robie cajy dzien. Jest dobrze dopoki nie zrestartuje kompa, potem wchodze na: http://www.hijackthis.de/index.php?langselect=english i znowu to samo : Hijacked Internet access by New.Net

Złączono Posta : 04.03.2006 (Sob) 23:58

Bym sie tym nie przejmowal, ale strasznie mi spowalnia kompa.

Daj loga z Hijacka

wis2 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem, po użyciu LSP-Fix, restartujesz komputer, wchodzisz ponownie do trybu awaryjnego i uruchamiasz program HijackThis i wykonujesz podaną instrukcję, a nie łączysz się z bezmyślnym automatem http://www.hijackthis.de/index.php?langselect=english

robilem to dzisiaj chyba 10 razy. Ale dziwi mnie to, ze po reinstalce wina nie mam Painta, gier standartowych, i jeszcze musialem sciagac Frameworr 2.0 z netu. Plyta jest ok. Co Wy na to?

Złączono Posta : 05.03.2006 (Nie) 0:08

Ok. tak zrobie.

Złączono Posta : 05.03.2006 (Nie) 0:10

Przpraszam, jestem poczatujacym uzytkownikiem.

Złączono Posta : 05.03.2006 (Nie) 0:29

Zrobilem tak : uzylem SPL-Fix, restartowalem, w trybie awaryjnym wszedlem do HijackThis, nie bylo wpisu: Hijacked Internet access by New.Net. Jak uruchomilem kompa w trybie normalnym mam to:

Złączono Posta : 05.03.2006 (Nie) 0:32

Pomylilem sie mam to: Hijacked Internet access by New.Net.

Złączono Posta : 05.03.2006 (Nie) 0:42

Niewiem jak wlaczyc ta funkcje: O4 - HKCU…\Run: [spybotSD TeaTimer] D:\Programy\Spybot\Spybot - Search & Destroy\TeaTimer.exe , ale pocwicze, dzieki za pomoc. Jutro napisze o postepach. Jeszcze raz wielkie dzieki. Witek.

wis2 napisał:

Ale był wpis

O4 - HKLM…\Run: [New.net Startup] rundll32 C:\PROGRA~1\NewDotNet\newdotnet7_22.dll,ClientStartup -s , który miałeś zaptaszkowć i kliknąć Fix checked, a następnie usunąć folder NewDotNet z C:\PROGRA~1.

Nie widze naszych ostatnich postow, odswiezam strone i nic. Jutro bede walczyl dalej. Dzieki, nara.

Nie wykonales do konca polecen Barnaby

Wykonaj to po kolei inaczej sie nie uda:

1.Sciagnij

  1. Wyłącz Przywracanie Systemu (Mój komputer => klik prawym i Właściwości => Przywracanie systemu => zaznaczamy Wyłącz Przywracanie systemu na wszystkich dyskach)

  2. Przejdz do trybu awaryjnego

  3. Uruchom Internet Eraser 2.05 , w zakladce Browsers i Windows zaznacz wszystkie opcje i kliknij Quick Clean aby oproznic

  4. W Dodaj/Usuń odinstaluj NewDotNet (oraz inne podobne nazwy). Jeżeli nie bedzie go w Dodaj/Uusun to sprawdz w folderze C:\Program Files\ NewDotNet i usun ten katalog zaznaczony na czerwono recznie

5.Uruchom Hijack i zaznacz wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked:

Natomiast to

Usuniesz tak

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet6_38.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish, zrestartuj komp, wejdz ponownie do trybu awaryjnego

  1. Uruchom CWShredder i przeskanuj go.

  2. Odpal do normalnego trybu i pokazać nowy log z Hijacka

Witam. Przeczytalem raz jeszcze Wasze wskazowki. Udalo sie, intruz skasowany na dobre. Wielkie dzieki. Komp chodzi dobrze. Podaje loga, mysle, ze juz jest ok., chyba, ze sie myle.

Złączono Posta : 05.03.2006 (Nie) 11:04

Wielkia dzieki Gutek2222, jeszcze raz poczytalem Twoje wskazowki, udalo sie. Intruza niema i po restarcie nie powraca :-P . Jeszcze raz dziekuje. Podaje loga, mysle, ze jest ok., chyba, ze sie myle? :-P

Odinstaluj Spyware Doctor w dodaj/usuń, usuń wpisy i pogrubone pliki/foldery:

Przeskanuj Ewido

jezeli czytałes to zób to co pisałem wyżej jeszcze z SpywareDoctor Bo tutaj kazdy dodaje to samo i się robi bałagan -wiem że napisałeś, że po to ściagnołeś SpywareDoctor aby usunąc śmieci ale ten program nie jest Ok.

Jest juz dobrze dzieki wam. Juz po restarcie nie laduje sie ten intruz. Wielkie dzieki. :stuck_out_tongue: Komp chodzi duzo szybciej.