Jak usunąć IE jako domyślny czytnik kanałów w Google Desktop

Mam zainstalowany Google Desktop. Wyświetla on po prawej stronie pulpitu takie okienka, jak czytnik kanałów RSS, czytnik newsów z popularnych portali, wyszukiwanie przez google, wikipedię itd.

Po kliknięciu na nagłówek wiadomości pojawiającej się po prawej, wyskakuje krótka zajawka tejże wiadomości i na tą zajawkę można kliknąć, by przeczytać cały artykuł za pomocą przeglądarki internetowej. Jako przeglądarkę domyślną mam ustawionego Firefoxa. Problem w tym, że po kliknięciu w wiadomość z Google Desktop, otwiera mi się ta wiadomość … w Internet Explorerze. Nie jest on na pewno domyślną przeglądarką, bo jestem przy tym pytany, czy nie zmienić domyślnej przeglądarki na IE. Samych opcji ustawień w programie Google Desktop jest niezbyt wiele, ale nigdzie wśród nich nie znalazłem możliwości zmiany przeglądarki wiadomości z IE na FF.

Bardzo byłbym wdzięczny, gdyby ktoś byłby w stanie podpowiedzieć mi jak to zrobić.

Rozumiałbym jeszcze, gdyby mi Google Desktop usilnie zmieniało przeglądarkę na Chrome :wink: Ale na IE?!

Skorzystaj z pluginu do firefoxa http://translate.google.pl/translate?hl … pl%26lr%3D otwierasz w przegladarce FF.

Skorzystałem z tego pluginu, jest dość fajny, dziękuję, ale praktycznie ma niewiele wspólnego z moim problemem. Mi chodziło o to, by czytnik kanałów RSS, lista wiadomości, a nawet zmiana opcji programu Google Desktop nie uruchamiały się w IE (od razu po kliknięciu w linki Google Desktop), tylko w Firefoxie. Nie wiem, czy w sposób zrozumiały piszę, o co mi chodzi? Mogę narysować to, gdyby to było niezrozumiałe :wink:

Bardzo proszę o pomoc.