Jak usunac ikonke z prawej strony paska

zainstalowalem przed chwila windowsa xp

jak moge usunac ikone ‘polaczenie lokalne: kabel sieciowy jest odlaczony’ (tak jak igonka polaczenia z czerwonym krzyzykiem)

wiem ze smieszne info ale prosze o odpowiedz

Tego chyba się nie da usunąć. Jak masz Firewalla, to usuń go z autostartu, a może pomoże, bo ja nie próbowałem. Pozdrawiam!

Da się.

Klikasz prawym na Moje miejsca sieciowe , wybierasz Właściwości , następnie klikasz na połączenie, które tam masz i znowu Właściwości. Tam jest okienko Pokaż ikonę na pasku zadań - po prostu ją odhacz i ikona zniknie.

jest cos takiego pokaz ikone w obszarze powiadomien podczas polaczenia - ale to juz sprawdzalem i nie ma znaczenia czy to odchacze czy tego nie odhacze

no bo to działa jeśli połączenie lokalne jest włączone…

jak nie potrzebujesz tego połączenia to je usuń …

a jak nie chcesz go usuwać oraz oglądać tam to we Właściwościach paska zadań ukryj “zawsze” ją poprostu :wink:

…zgadza sie

wyskakuje “wybranego polaczenia nie mozna usunac”

tego nie kapuje…

:? mial ktos taki problem

i wie jak go rozwiazac…?

Robisz tak:

Klikasz prawym przyciskiem myszy na niebieskie pole na pasku zadań na samym dole i klikasz Właściwości, następnie w zakładce Obszar powiadomień klikasz na Dostosuj i wybierasz Polaczenie lokalne: kabel sieciowy jest odlaczony i zaznaczasz: Zawsze ukryty.

Kiedyś też się z tym męczyłem :stuck_out_tongue:

Sorki za moją głupią i błędną odpowiedź. :D.

najedż na Pasek Zadań —> Właściwości ----> Dostosuj —> No i tam bedzie połączenie lokalne i wybierz “zawsze ukryty”

o, wielkie dzieki :slight_smile:

teraz rozne bzdury sa ukryte

i mozna je odkryc klikajac

na strzaleczke :smiley: