Jak usunąć iMesha w Mozillli?


(informatycznie niedorozwinięta) #1

Witam, mam podobny problem, co sztuka_latania. Dodatkowo imesh skopiował się też do internet explorera, a mozilla nie działa. Wszystko chodzi b.b. wolno, niektóre strony się nie otwierają... Bardzo proszę o pomoc.

Oto, co wygenerował mi OTL:

http://www.wklej.org/id/955728/

http://www.wklej.org/id/955707/

Co dalej?

Pozdrawiam,

Ika


(Acorus) #2

Odinstaluj Wincore MediaBar.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(informatycznie niedorozwinięta) #3

Dziękuję Acorus, ale nie do końca rozumiem (nick niestety mówi prawdę): czy do odinstalowania Wincore Mediabar mam użyć programu AdwCleaner? Po prostu klikam Usuń i AdwCleaner sam wie, co usuwać? Bo się trochę pogubiłam…


(dzikiwiepsz) #4

Wincore MediaBar możesz odinstalować w panelu sterowania w zakładce programy i funkcje odnajdując odpowiednia pozycje.


(informatycznie niedorozwinięta) #5

No i niestety masakra: po użyciu AdwCleaner wszystko zaczęło się wykrzaczać :cry: Internet explorer nie chce działać, dopiero jak uruchamiam jako administrator i zamiast googla używam yahoo to w ogóle da się korzystać z internetu. Wyskakuje mi jednak okienko “GoogleToolbarNotifier.exe - Błąd…” “W aplikacji wystąpił wjątek unknown software exception (0xc00000fd) pod adresem 0x771363b4. Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji”. Jak klikam OK to wyskakuje jeszcze kilka razy a potem wszystko przestaje działać. Pomocy! Co mam robić? A nawiasem mówiąc z nieznanej mi przyczyny nie mogę odinstalowywać plików w panelu sterowania. Po prostu komputer nie reaguje na kliknięcia :?

Dodane 15.02.2013 (Pt) 2:35

Chyba już wszystko OK, ponownie zainstalowałam Mozillę i teraz już działa. Bardzo dziękuję za pomoc. Ostatnie dwa raporty z OTL:

http://www.wklej.org/id/956332/

http://www.wklej.org/id/956333/


(Acorus) #6

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Odinstaluj.

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.