Jak usunąć jeden system?

Miałam problemy z komputerem i gdy dopusciłam informatyka do niego zrobił 2 systemy oba xp :cry: … Gdy włączam komputer musze wybrać ktory chce właczyć a jednego już nie uzywam i chciałabym go skasować by mieć wiecej miejsca na dysku i zapisywać na dysku C programy… POMÓZCIE !

sformatuj dysk ten, którego nie używasz ! i po kłopocie ! :slight_smile:

ale nie moge sformatować ponieważ pojawia misie cos takiego : " nie mozna sformatować tego dysku.zakoncz dzialanie wszystkich narzedzi dyskowych i innych programow ktore korzystaja z tego dysku oraz upewnij sie czy w zadnym oknie nie ejst wyswietlana zawartosc dysku .wtedy p0now formatowanie."

Zakończ działanie wszystkich programów które są uruchomione na dysku przeznaczonym do formatowania i powino być po kłopocie. :slight_smile:

hmm… ale jak ? sorka ale mi trzeba jak dziecku… mam wejsc na tamten system i wtedy formatowac?

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 13:11

to chyba jedyne logiczne rozwiazanie…

mi tam starczylo usunac calego wina z dysku tylko ze wtedy komunikat chyba zostanie ale wystarczy wtedy edytować plik bootin czy jak on sie tam zwie i po klopocie :wink: a jak usuniesz recznie to wtedy spróbuj sformatować.

sprobuje przejsc na tamten system i wtedy sformatowac…

Złączono Posta : 12.08.2006 (Sob) 13:27

pojawiło sie cos takiego : "nie mozna uruchmić systemu WINDOWS poniewaz nasteoujacy plik nie zostal znaleziony lub jest uszkodzony : \system32\hal.dll. zainstaluj ponownie kopie tego pliku.

no bo ja usunelam folder windows na tamtym dysku ale nie wszystko sie chcialo usunać… :frowning:

uruchom kreatora z cd z windą i sformatuj dysk na którym jest ten drugi xpek. Nie sforamtujesz go z uruchomionego sytemu, bo na tym dyusku jest wł.aczone przywracanie, kosz i inne pliki, tylko do odczytu