Jak usunąć konto pocztowe Opera Mail?


(system) #1

Witam,

jakiś czas temu założyłem konto pocztowe Opera no i w związku z porządkami świątecznym chciałbym je usunąć - czy ktoś mi może powiedzieć jak ?

Z google mogę się dowiedzieć jak usunąć konto z programu pocztowego a to mi nie jest potrzebne.

Pozdrawiam.


(fiesta) #2

Nie korzystać, po pewnym czasie sami usuną :slight_smile:


(system) #3

Tzn po jakim czasie ? Tak jak w o2, że przez trzy lata konta nie używałem a mimo to mogę się na nie zalogować ? :smiley:


(Kubcr) #4

Kolego chcę cię wyprowadzić z blędu o2 od wprowadzenia nowego regulaminu umożliwia skasowanie konta sam z tej opcji skorzystalem i dnia 20 grudnia moje konta przepadna . Cytuje

" Usuwasz konto maxi3@o2.pl oraz powiązane z nim adresy: .

Usunięcie konta spowoduje utratę wszystkich Twoich wiadomości i danych.

Stracisz swój dotychczasowy adres e-mail oraz nie będziesz mógł wysyłać i odbierać wiadomości e-mail.

Twoje konto zostanie zablokowane, a całkowite usunięcie nastąpi: 20.12.2011.

Opłacało się wojować o skasowanie konta teraz są tego efekty i dobrze bo miałem w ogóle z tamtąd usunąć konto a tak to zostane.ps. coś dziś wam serwer nawala bo nie moglęm edytować posta swojego !!


(system) #5

(Kubcr) #6

No tak ale ten regulamin 60 dniowego usuwanie konta nie działa to tylko taki ich pic na wode fotomontarz.Jak widać sam nie używałem pół roku konta a konto nie zostało skasowane musiałem się pokłucić na ich forum i widać teraz tego skutki choć dopiero po paru latach !!Wreście dwa konta które miałem zostaną usuaniete ale też nie wiadomo bo wiadome było jak było wcześniej !!ps. Kiedyś nawet chciałem złamać regulamin i zmusić ich do usuniecia konta ale i to też nie skutkowało.