Jak usunąć konto

Miałem własne konto na kompie i przeżuciłem się na konto Administratora. Chcę usunąć tamte konto ale niema takiej opcji. Wystarczyło by samo usunięcie z Documents and Setting??

Wejdź w panel sterowania i konta użytkowników. Praca na koncie “Administrator” nie jest zbyt dobrym pomyslem z uwagi na większe zagrożenie ataku…

Ta ale tam siema tej opcji.\

Zagrożenie ataku?? Jakiego?? :o

przesadnie powiedziane. Konto administratora służy zazwyczaj do usuwania problemów. Czasem gdy nie da się odpalić zwykłego konta wchodzimy na konto administratora i naprawiamy problemy.

Mialam na mysli POTENCJALNE ataki hacker’ów itp. Latwo sie wlamac na aktywne konto user’a, o nazwie która istnieje w każdym systemie. Gorzej z aktywnym o swojej wlasnej nazwie…

Już tak nie histeryzujmy z tymi hackerami, atakami. Przy dobrych zabezpieczeniach nie ma sie czego obawiać :slight_smile:

Dostanę jakąś pomoc?? :frowning: :frowning:

Wejdź w panel sterowania - konta użytkowników - zarządzaj innym kontem - pojawią Ci się konta wszystkich uzytkowników klikasz na swoje stare konto i je usuwasz.

Z konta Administratora:

Start -> Uruchom, wpisz control userpasswords2 [enter]

I jesteśmy w domu, z tego okienka możesz usunąć każde konto (z wyjątkiem konta Administrator).

Osobiście nie radziłbym korzystania z konta Administratora na codzień, lepiej używać własnego.

Ktoś mnie tu chociaż poparł :stuck_out_tongue:

Usunołem konto tym sposobem ale skoro konto jest usunięte to czemu jego nazwa widnieje w folderz Documents and setting? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: