Jak usunąć kontrolę konta użytkownika?

Witam na jednym z laptopow mam kontrolę konta użytkownika i nic nie mogę zrobić, gdy próbuje założyć nowy profil to pokazuje mi się okno Kontrola konta użytkownika i login z hasłem do zalogowania się administratora, gdy próbuje pobrać plik również pojawia się ta kontrola i muszę na admina się zalogować, i tu mam pytanie jak usunąć tą kontrolę? próbowałem rożne sposoby ale zawsze musze się zalogować przez tą kontrole, ale nie znam passów. Chce poprostu usunąć i normalnie pobierać pliki i tworzyć profile na laptopie.

Diesiel , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nadaj sobie uprawnienia administratora na koncie, z którego na co dzień korzystasz. Można to zrobić poprzez Konta użytkowników (poszukaj w Panelu sterowania), wybierasz konto i “zmień rodzaj konta”.

W Kontach użytkowników wybierz “zmień ustawienia funkcji kontrola konta użytkownika” i przesuń suwak na sam dół, aby wyłączyć UAC.