Jak usunąć mozille firefox z win. 8.1?


(lina21) #1

Szukałam wszędzie ale usunięcia z windows 8.1 nie znalazłam ... Foldery w starszych wersjach wyglądają trochę inaczej i nie mogę się połapać a nie chciała bym czegoś zostawić i potem męczyć się z ponowną deinstalacją ...Chciała bym widzieć które foldery pliki mam usunąć żeby pozbyć się Moziilli Firefox całkowicie z systemu? Nie chce by coś się zachowało bo chciałabym zainstalować przeglądarkę od nowa bez wcześniejszych ustawień ...


(Hubaiitv) #2

I jeszcze w AppData - ukryty

C:\Users\login\AppData


(lina21) #3

Sam program odinstalowałam chodzi mi o te foldery które nie odinstalowują się przy deinstalacji … Dobra teraz mi powiedz gdzie jest ten folder? jak otwieram c to mam po kolei :1.Drivers , 2. FRST 3.Intel 4. Perf Logs 5.Pliki programów , 6.Program files 7 użytkownicy, 8 windows i tyle gdzie mam wejść?


(rgabrysiak) #4

Użytkownicy -> Twoja nazwa użytkownika -> AppData


(lina21) #5

Folder był ukryty to też go nie widziałam :stuck_out_tongue: nie usunęłam całego folderu bo jak pokazało mi wszystkie foldery ukryte to było tych appdata ze trzy więc wszystko co było z mozilla wywaliłam … już zainstalowałam od nowa przeglądarkę i jest ok ustawień mi nie zapisało :smiley:


(lina21) #6

mam appdata w nazwie użytkownika a tam są trzy podfoldery - Local , LocalLow i Ramiing nie usuwałam tego bo tam są w każdym pliki do innych programów …


(rgabrysiak) #7

To są foldery systemowe i nie należy ich usuwać, wystarczy samo usunięcie folderu w którym są ustawienia danego programu - w tym przypadku Firefox.


(lina21) #8

ok czyli tak też zrobiłam :smiley:


(Cedar) #9

Do dokładnego odinstalowania danego programu używaj Revo Uninstaller Za jego pomocą usuniesz dokładnie wszystkie pliki i foldery danego programu oraz jego wpisy w rejestrze.


(tdream) #10

Obawiam się że wszystkich wpisów w rejestrze nie usuniesz.Chyba że zmienisz uprawnienia dostępu.


(Cedar) #11

No i co w związku z tym? Tylko tyle masz do przekazania?