Jak usunąć niecały program?

(Burnago) #1

Witam

Kupiłem nowy telefon. Zainstalowałem stery w kompie i zabrałem się za instalowanie programu do obsługi telefonu. Coś się skopało bo komp się zawiesił albo instalator i nie zainstalowało go do końca. Teraz nie moge nic zrobić - ani go odinstalować ani zainstalować od początku.

Co mam zrobić? Bo nie mogę połączyć kompa z telefonem :cry:

(adam749) #2

A jaki to program?

(Burnago) #3

PC Suite - do był na płytce od telefonu SE K800

(adam749) #4

To usuń ten folder:

C:\Program Files\Sony Ericsson

(Burnago) #5

ok, niby się usunęło bo jeszcze mi została ikonka w "mój komputer - inne (pod dyskami)".

Teraz jak chce go od nowa zainstalować to się wiesza gdzieś w połowie i wracam do pkt wyjścia... próbowałem na 2 kompie i to samo.

(Longhorn2009) #6

Ja mam K510 i instalowałem tylko sterowniki bez softu bo wszystkie te programy to syf bezużyteczny.

(adam749) #7

a telefon masz podłączony, czy odłączony?? Jak chcesz tylko wymieniać pliki to niepotrzeujesz tego programu, stery same się zainstalują i w oknie mój komputer tel będzie jako 2 dyski przenośne.

(Burnago) #8

To że syf to ja się już przekonałem wiele razy ale z drugiej strony nie będe miał jak zarządzać telefonem... właśnie pobieram troszecze inną wersje tego programu

(Kolmar) #9

Musisz jeszcze rejestr wyczyścić bez tego ani rusz... (też mam tą aplikację na kompie tyle że pod k510, ale praktycznie z niej nie korzystam).