Jak usunąć niecały program?

Witam

Kupiłem nowy telefon. Zainstalowałem stery w kompie i zabrałem się za instalowanie programu do obsługi telefonu. Coś się skopało bo komp się zawiesił albo instalator i nie zainstalowało go do końca. Teraz nie moge nic zrobić - ani go odinstalować ani zainstalować od początku.

Co mam zrobić? Bo nie mogę połączyć kompa z telefonem :cry:

A jaki to program?

PC Suite - do był na płytce od telefonu SE K800

To usuń ten folder:

C:\Program Files\Sony Ericsson

ok, niby się usunęło bo jeszcze mi została ikonka w “mój komputer - inne (pod dyskami)”.

Teraz jak chce go od nowa zainstalować to się wiesza gdzieś w połowie i wracam do pkt wyjścia… próbowałem na 2 kompie i to samo.

Ja mam K510 i instalowałem tylko sterowniki bez softu bo wszystkie te programy to syf bezużyteczny.

a telefon masz podłączony, czy odłączony?? Jak chcesz tylko wymieniać pliki to niepotrzeujesz tego programu, stery same się zainstalują i w oknie mój komputer tel będzie jako 2 dyski przenośne.

To że syf to ja się już przekonałem wiele razy ale z drugiej strony nie będe miał jak zarządzać telefonem… właśnie pobieram troszecze inną wersje tego programu

Musisz jeszcze rejestr wyczyścić bez tego ani rusz… (też mam tą aplikację na kompie tyle że pod k510, ale praktycznie z niej nie korzystam).