Jak usunąć pozostałości po AVG Toolbar?

Proszę o pomoc w usunięciu pozostałości po AVG Toolbar, oto log OTL

http://wklej.org/id/788199/

Proszę też o pomoc w usunięciu (chyba) Yahoo Toolbar, bo po uaktualnieni K-Lite Codec Pack nie mogę ukryć paska zakładek (bardzo wkurzające bo odznaczyłem ten pseudo dodatek podczas instalacji). Czyli generalnie proszę o pozbycie się wszystkiego co złe i nie potrzebne z logu.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Wykonałem wszystko to co wyżej napisałeś. Niestety dalej nie mogę ukryć paska zakładek (to znaczy ukrywam, pasek się chowa. Restart przeglądarki i pasek jest widoczny). Co może być tego przyczyną?

Cześć,

Pobierz wpis do rejestru DisableToolbar - http://pliki.core.com.pl/www/DisableToolbar.zip

rozpakuj, uruchom i potwierdź Tak aby scalić klucz z rejestrem. To poprawny wpis rejestru do wyłączenia AVG Toolbara.

P.S. Plik zniknie automatycznie z serwera w ciągu 14 dni.

W moim przypadku okazało się iż winne jest rozszerzenie Smartest Bookmarks Bar https://addons.mozilla.org/en-US/firefo … ite-navbar , używam go do rozmieszczenia ikon. Więc nie moglem go po prostu wyłączyć. Pomocny stał się inny add-on Hide BookmarksBar 3.3 http://code.google.com/p/hide-bookmarksbar/ , dzięki niemu bezproblemowo okryłem pasek zakładek.

Temat uważam zamknięty.

Wszystkim dziękuję za pomoc.