Jak usunąć pozycję z listy dodaj/usun programy

Potrzebuje pomocy kogoś kto sie zna na tych sztuczkach, o ktorych tyle się tu czyta.

oto moj problem:

Zainstalowalem sobie kiedyś GTA. Pozniej mialem chyba jakies problemy zeby to odinstalowac (nie pamietam czy sie udalo), ale zostala “pusta pozycja” na tej liscie co sie odinstalowywuje programy. Pusta, tak na to mowie, bo w panelu sterowania “dodaj lub usun programy”, w zakładce “zmień/ usuń” zostala pozycja “GTA San Andreas” tylko ze nie ma juz rozmiaru, a gdy klikam usuń, mignie krótko i nic sie nie dzieje. Nie pojawia sie okienko ani nic. (chyba wywalilem recznie z “program Files”) Przy kliknieciu “Zmień” tez nic. Nawet nie podaje juz rozmiaru.

Właśnie mialem sobie zainstalowac GTA ale okazuje sie ze jak wsadzam plytke to moge tylko ODINSTALOWAC albo GRAĆ. Ale oczywiscie ani jedno ani drugie nie dziala.

Zatem prosze o wskazówki jak wywalic tą pusą pozycje z listy.

Licze na szybką odpowiedz,

czesc!

Program Tweak UI / Zakładka Dodaj/Usuń

dobry jest rowniez program Add-remove Cleaner .

O kurcze! Ten Add remover jest szybki i bezbolesny! Od razu wywalilem tez Gothica.

100 % satysfakcji. (dzieki za serio szybką odp, Mod) :slight_smile:

Hmm… Tak, z listy zniknely te moje puste pozycje, istotnie.

Ale posłuchajcie, kiedy chce ponownie wlozyc płyte to ciagle nie mam opcji zeby zainstalować gre. =\ To znaczy ze gdzies w tych czelusciach mojego kompa gra sobie znajduje jakies nieodinstalowane pliki czy coś?

Ma ktos na to pomysł?

uwielbiam pisac o rejestrze ;]

mozliwe , ze zostaly wpisy w rejestrze .

sproboj wiec uzyc tych programow :

* LINK1

* LINK2

* LINK3

sproboj poczyscic rejestr tymi programami - jezeli nie pomoze to sie pomysli ;]

edit.

ewentualnie sproboj zainstalowac dana gre w ten sposob , ze po wlozeniu plytki z gra do napedu przechodzisz do katalogu zamieszczonego na cd/dvd i szukasz tam pliku setup / setup.exe . klikasz na niego dwukrotnie i instalujesz recznie . mialem identyczny problem z pewna gierka i u mnie to poskutkowalo .

Cardammon

syaoranv

Na forum używamy polskiej pisownio. Proszę zacząć jej używać.