Jak usunąć puste wpisy w dodaj usuń programy


(Kurss1005) #1

Witam 

Jak usunąć  puste wpisy  w dodaj usuń programy, dotyczące  Framework  3.5 SP1 i aktualizacji do niego. Sądzę ,że są to puste wpisy, bo próba ich usunięcia wyświetla komunikat ,że ta akcja jest prawidlowa dla produktów które są zainstalowane ..

 System XP HE SP3 v X86

 


(Bogdan_G) #2

regseeker portable.info

Ustawiasz polski. Korzystasz z opcji  http://prntscr.com/3nd4g7


(Kurss1005) #3

Nie mogę zainstalować żadnego Frameworka   komunikat błąd aplikacji  i zostanie zamknięta


(Bogdan_G) #4

Podałem program stąd http://portable.info.pl/regseeker-portable/

Nie trzeba instalować. Wypakowuje się i program działa. Nie ma wymogów net frameworka.

Przy takich błędach z frameworkami, pobiera się program net framework cleanup tool

Też się nie instaluje tego. Zaznaczasz po kolei numery frameworków, jakie kiedykolwiek były w systemie i klikasz cleanup now i kolejno usuwasz. Pozostaje potem przeczyścić ccleanerem i zainstalować potrzebnego, choćby do pakietu office i innych aplikacji, podstawowego framework 2 offline. Pakiety językowe do frameworka niepotrzebne. Pobierasz z tej stronki: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.techdreams.org/microsoft/download-offline-installers-of-net-framework-35-35-sp1-30-20-from-microsoft-servers/1845-20090314&prev=/search%3Fq%3Dframework%2B2.0%2Boffline%2Binstaller%26safe%3Doff%26biw%3D847%26bih%3D522

 

Znajdujesz linka . NET Framework 2.0 Konfiguracja - Pobierz wersję 32 bitową - patrz screen http://prntscr.com/3ndfc7


(Kurss1005) #5

Regseeker uruchomiony, poznajdywał rożne rzeczy  próba usunięcia  i komunikat  - nie można usunąć bląd krytyczny  instalacji lub drugi -  działanie tylko dla zainstalowanych aplikacji. Framework Cleanup Tool używany usunął cżęść Frameworków resztę  usunęłam ręcznie ale 3.5 nie bylo, a wpis w dodaj/usań jest. wcięło mi Windows instaler 3.1  proba instalacji  - komunikat bląd  aplikacji i zostanie zamknięta


(Bogdan_G) #6

Rozumiem, że masz problemy z uprawieniami, zabezpieczeniami systemu itp. To już inna szkoła jazdy. Aż się boję poradzić fix it rozwiązujące te problemy. A taki byłby odpowiedni: http://support.microsoft.com/mats/windows_security_diagnostic/pl

 

Pobierałem na pulpit itd.


(Kurss1005) #7

W razie czego  będzie na Ciebie. Co myślisz o informacjach (ścieżkach) podanych przez regseker, można je wykorzystać i wywalić wszystlo z plików.  Plik Framework  zawiera  pliki  róznych  Frameworków od 1 do 4. Czy można go opróżnić (wywalić) calą jego zawartość  bez konsekwencji  Czy  użyć płyty systemu XP   i uruchomić system repair ® tylko wtedy wszystko  co zapisane na dyskach pójdzie do kosza. Czyba się nie mylę?


(Bogdan_G) #8

Pusty wpis można zawsze usunąć z panel zmień lub usuń programy.

A co innego może być na mnie?

Z wywalaniem aplikacji integrującej się z windowsem, trzeba uważać. Rejestr łatwo uszkodzić. Co się da, to odinstalować. Użyć narzędzia, które nie naruszy współdzielonych sterowników windowsowych, czyli te, od microsoftu. Regseeker robi backup wszystkiego, co usuwa. Ma wyszukiwarkę rejestru, a jak się inaczej zaznaczy, to wyszukiwarkę plików.

 

Jest program, który pokazuje wszystko zainstalowane, a nawet pokazuje polecenia do cmd odinstalowujące dany program. Przez wiersz polecenia najlepiej odinstalować dany program. Patrz tu: http://prntscr.com/3nhtze

 

To portable http://portable.info.pl/myuninstaller-portable/

 

Ja nie odważyłbym się usuwać z folderu systemowego zawartości. Pozostałyby wtedy nieprawidłowe ścieżki i odwołania. Znowu trzeba by było repair z microsoftu.


(Kurss1005) #9

Nic nie będzie  głupi żart Przepraszam. podajesz mi tylko możliwości,  a decyzzja o jej zastosowaniu zależy tylko ode mnie. Przeglądałam linki, skąd pobrać Myuninstaler?


(Bogdan_G) #10

Właśnie stąd pewne http://portable.info.pl/myuninstaller-portable/

Tego się nie instaluje, tylko wypakowuje, otwiera folder i klika się w myuninst.exe. Od razu masz otwarte okno programu. Wszystkiego jest ponad 70KB.


(Kurss1005) #11

Wiem dlaczego nie mogę zainstalowwać w raporcie napisano: msiexec.exe