JAk usunąć się z listy gg

(Wirusekq) #1

Mam parę stworzonych przez siebie kont w gg... i znam hasła i numery tych kont tylko jak je całkowicie usunąć...??? Tak ażeby nie było ich na liście "szukaj znajomych" :?

(fiesta) #2

W menu Gadu-Gadu/ustawienia należy wybrać z listy pole Gadu-Gadu. Po prawej stronie okna należy wpisać numer usuwanego konta oraz hasło do tego konta. Następnie należy nacisnąć przycisk Usuń. Po potwierdzeniu usunięcia konta konto zostanie zlikwidowane.

(Wirusekq) #3

O boshhheee jaki ja ślepy .... dzięki fiesta! !!

(Emailnet) #4

Łomatko boshe !!

Poza tym jak piszesz całkowicie - by nie było ich na liście "szukaj znajomych" - to zawsze możesz wykasować swoje publiczne dane..... bo czy usuniesz czy nie - numer cały czas będzie widoczny.... bez podpisów i niedostępny... ale będzie....

POZDRAWIAM

(system) #5

emailnet tu powyżej wirusekq zasugerował, że chce usunąć całkowicie konta :slight_smile:

Pozdrawiam :mrgreen:

(Emailnet) #6

Zgadza się ALIEN... ale po tych słowach napisał również :

Dlatego właśnie napisałem swój post - Bo tak naprawdę to dokładnie nie wiadomo o co chodzi temu użytkownikowi....

Tekst jest nie do konca jasny - nie uważasz ????

POZDRAWIAM.

(Axevitu) #7

Jako obiektywny obserwator stwierdzam, że tekst napisany przez wiruskqa jest napisany jasno. Jednoznacznie stwierdził, że chce usunąć konto, a to co później napisał było jedynie logiczną konsekwencją usunięcia konta GG. Wprawdzie można doszukiwać się w drugim zdaniu dwuznaczności, ale dementuje to jasno pierwsze zdanie. Pozdrawiam.

(system) #8

Zgadzam się z tym :slight_smile: Ale mam nadzieje, że nie będziemy się sprzeczać o to.

Problem został rozwiązany więc już nie piszmy zbędnych postów :slight_smile:

Pozdrawiam

(Wirusekq) #9

No to wszystko jasne .... troszkę może żle był mój post sformułowany ale chodziło o całkowite usunięcie konta... no to dzię ki wszystkim .. :stuck_out_tongue: