Jak usunąć te ikony z paska?

Chciałbym się dowiedzieć jak usunąć z paska (tray) ikonę bezpieczne usuwanie sprzętu, internet adsl i połączenie lokalne…

pasekgj2.jpg

ok nvidie juz wyrzucilem z paska ;p

Prawy przycisk mysz na pasek zadań. Właściwości------Dososuj i tam zmieniasz Zachwanie na Zawsze ukryty

Co do ikonki Bezpieczne usuwanie sprzętu polecam maly programik który wrzucasz do autostartu oto link http://www.sendspace.com/file/wcx3zo

co do reszty to w ustawieniach powylaczaj …

2 zaznaczone ikonki (pierwsza i trzecia od lewej) to ikony połączeń sieciowych - usunąć możesz przez:

dwuklik na ikonie > Właściwości…i odznaczenie: Pokaż ikone w obszarze powiadomien podczas połaczenia i Powiadom, mnie jeśli to połączenie ma ograniczoną łączność lub brak łączności

Ikone Bezpiecznego Usuwania Sprzetu możesz usunąć dodając do autostartu napisany przeze mnie kiedyś programik hidebus.

Ostatnia ikonka wygląda mi na jakiś sterownik dźwieku - można to zapewne wyłaczyć z poziomu Panelu Sterowania …albo przez Start > Uruchom: msconfig > Uruchamianie

:wink:

A ja sie zastanawiałem kto takowy programik zrobil :slight_smile:

Ta ikonka z krzyżykiem to ikonka nieaktywnego połączenia lokalnego i wyłączasz to tak:

Kilkasz na niej prawym przyciskiem myszy->Otwóz połączenia sieciowe->Kilkasz na te połączenie PPM -> i na Wyłącz Lub jeśli nie urzywasz karty sieciowej to możesz ją całkowicie w BIOS’ie odłączyc ;]

już usunalem wszystko tylko zostało mi te połączenie lokalne (z krzyzykiem),

jak tak robie to wyskakuje coś takiego:

a jak wyłączę kartę w biosie to potem jak właczę to będzie działać normalnie ? p.s Jak jak wyłączyć ?

Jeżeli z niej nie korzystasz, to spokojnie możesz wyłączyć …możesz to zrobić też w:

Panel sterowania > System > Sprzet > Menedżer urządzeń…tam prawoklik na swojej sieciówce i wybierasz Wyłącz