Jak usunąć te wirusy?

oto screen z ostatniego skanowania:

http://img299.imageshack.us/img299/3632 … 22ujb9.jpg

Wydaje mi się że ten folder 5628252 to jest nazwa komputera w to nieda się wejść :shock: Nie wiem jak usunąć te wirusy

jak wie ktoś jak to zrobić to pisać :slight_smile: Licze na was :smiley:

Wyłącz na chwilkę przywracanie systemu:

Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu

Tam zaznacz opcję Turn off System Restore lub Turn off System Restore on all drives (Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach). Zatwierdzasz wszystkie zmiany.

Wyczyść folder TEMP (w trybie awaryjnym), czyli Start -> uruchom -> cmd i wpisujesz:

Wrzuć zestaw logów - HijackThis + Silent Runners

ej a ja włącze komputer w trybie awaryjnym to puźniej jak coś nie wypali to nie padnie mi komp??A jak już usune te wirusy w trybie awaryjnym to normalnie włączyć kompa??tryb awaryjny którym dokładnie klawiszem sie włącza??bo nie pamiętam :smiley:

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 10:52

jeszcze mam jedno pytanko :smiley: są jakieś programy żeby pozamykać niepotrzebne procesy żeby było więcej pamięci RAM???

To tylko czyszczenie katalogu TEMP. Są tam same pliki tymczasowe - same zbędniki. Po jego wyczyszczeniu nic poważnego nie powinno się stać z systemem.

Jak wydasz to polecenie to po prostu zamykasz konsolę => wybierasz start => wyłącz komputer => uruchom ponownie i uruchamiasz w trybie normalnym (nie wciskasz przy starcie żadnego klawisza).

Używaj po prostu tych programów, których akurat potrzebujesz uruchomionych.

Możesz poczytać o optymalizacji - Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

ej a którym klawiszem włączyc ten tryb awaryjny??

Tryb awaryjny uruchamiasz tak:

ej a jak nie wejde w tryb awaryjny i usune tego wirusa to może mi windows paść??

Nic Ci nie padnie jeśli dokładnie wykonasz to co my piszemy.

ok to robie

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 12:14

ej jak wpisze tą komendę o wezme enter to pisze odmowa dostępu:]co ma zrobić??

W takim razie użyj narzędzia ATF Cleaner i przeczyść Current User Temp oraz All Users Temp.

to nic nie daje :frowning: :o Robieł już tak wile razy tym programem

Wklej logi, o które prosił Bieniol.

pierwsze

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 12:26

i oto drugie:

Logi są ok.

możesz ciachnąć bo i tak programu już nie ma.

ej adam jak możesz to podaj mi na PW swój numer gg bo muszę się Ciebie się coś zapytać ale to nie tu na forum!!Jak możesz to podaj! !!

Złączono Posta : 31.12.2006 (Nie) 12:42

ej adam9870 już chyba niema szans na usunięcie tych wirusów??Podaj mi jakiegoś dobrego antywirusa i coś żeby mi wirusy niewchodziły do kompa :slight_smile:

Jakie jeszcze wirusy chcesz usuwać? Przecież Adam wyraźnie napisał, że logi są OK :slight_smile:

ale avast wykrywa mi wirusy w tym folderze

Nadal w TEMPie wykrywa ?? Jeśli tak to otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT i uruchom go w trybie awaryjnym.

Uwaga: w trybie awaryjnym logujesz się na konto, na którym są wykrywane śmieci, a nie np. administratora.