Jak usunąć trial photoshopa CS

Witam wszystkich

Mam taki mały problem, mianowicie zainstalowałem photoshopa CS2 PL trial na komputerze siostry brata Hmmm. I teraz po 30 dniach wersja testowa już nie działa oki, więc On sobie załatwił inna wersie tego programu “lepszą” mówi.

Pytanie czy ten program PS trial po wykasowaniu i wgraniu nowej wersji będzie chodził dobrze. Bez zakłóceń?

Słyszałem o kasowaniu rejestrów nawet formatowaniu dysku,czy jest to konieczne w tym programie i czy są inne sposoby???

Poradzicie mi proszę

Jak se załatwił lepszą to zapewne kupił więc przy istalacji wpisze numerek, aktywuje program i nie powinno być problemu…

Temat:Jak usunąć trial w Photoshopie CS?

-Kupić pełną za $589.99 http://www.amazon.com/Adobe-Photoshop-CS-Old-Version/dp/B0000DBOAX

-Wpisać kod podany na pudełeczku :smiley:

I to by było na tyle, innego PRAWNEGO sposobu nie ma.

Zainstalowałem na swoim pracowym laptoku Photoshopa CS2 - legalnego - firmowego. Ale ponieważ nie za bardzo mi się na nim pracowało postanowiłem wrócić do 7.

Odinstalowałem CS2 przy deinstalacji zapytał mnie czy ma całkowicie usunąć CS2 i czy nie będę już chciał z niego korzystać. Powiedziałem, że nie będę chciał. No i dotrzymał słowa… nie mogę zainstalować ani PS7 ani PSCS2. Coś blokuje instalator. I to bardzo skutecznie.