Jak usunąć upxdnd.exe

Witam, mam logi z tego zainfekowanego komputera. Co zauważyłem, że wstrzykniętą ramkę na swoim komputerze mam tylko jeżeli na tym zainfekowanym użytkownik jest zalogowany. Po wylogowaniu objawy nie są już widoczne.

Najpierw automat -

Pobierz program SDFix

Wklejam raport. Tyle ze dysk przeskanowalem wczesniej antywirusem, doinstalowalem SP2.

Sukces jest połowiczny, po tej moje terapii przeglądarki są ślepe. Nie wyświetlając żadnej strony, FF wywala pusta stronę IE komunikat w stylu ze nie może wyświetlić strony. Połączenie jest, mogę pingować serwery na zewnątrz także po nazwie. Jednak gdy to robie w miejscu gdzie zwykle jest adres IP pojawia sie takie kółeczko jak przy stopniach Celsjusza a po nim kropka tez dziwna bo umieszczona nie na dole wiersza a w jego połowie. Wygląda to mniej więcej tak “Badanie *. z użyciem…”.

Tu wkleiłem log z ComboFix http://wklej.org/id/c2d12b4c50

Wklej do Notatnika:

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Po tym nowy log z Combo

Dzięki za pomoc, komputer jednak już oddałem sąsiadowi - sam będzie teraz walczył. Pozdrawiam

Niech sąsiad da nowy log z Combo